XtendLan XL-HLAVICE1 termostatická hlavica

XtendLan XL-HLAVICE1 termostatická hlavica

XtendLan XL-HLAVICE1 termostatická hlavica od nášho známeho výrobcu XtendLan je momentálne v predaji. Získajte tento produkt bezpečne a rýchlo online. XtendLan XL-HLAVICE1 termostatická hlavica výhodne ted u nás za 48.90 €

48.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Termostatická hlavica XtendLan XL-HLAVICE1 termostatická hlavica:Termostatická hlavica XtendLan XL-HLAVICE1 vám zníži náklady za drahé energieKeďže teplota vo vašej domácnosti zásadným spôsobom ovplyvňuje kvalitu bývania, môžete naplno využiť výhody inteligentnej termostatickej hlavice XtendLan XL-HLAVICE1. Pomocou aplikácie môžete pracovať s vnútornou teplotou objektu nech sa nachádzate kdekoľvek. Napríklad pred návratom domov si môžete zakúriť a naopak pri odchode nechať kúrenie vypnuté. Výhodou je fakt, že hlavicu ovládate pomocou prehľadnej aplikácie Tuya. Výrobca však podporuje ovládanie pomocou Amazon Alexa, Google Assistant, SmartThings a Yandex. Na svoju prevádzku vyžaduje hlavica centrálnu ZigBee bránu s podporou Tuya.Jednoduchá a rýchla montážHlavicu XtendLan XL-HLAVICE1 jednoducho nainštalujete naskrutkovaním na radiátorový ventil M30 × 1,5. Nasleduje vloženie 2 ks AA batérií (obvykle vydržia dve vykurovacie sezóny) a spárovanie s mobilnou aplikáciou. Ihneď potom môžete začať plánovať časové plány na vykurovanie.Pohodové ovládanie hlavice XtendLan XL-HLAVICE1Pokiaľ vás nebaví ovládanie pomocou mobilnej aplikácie, tak je možné využiť aj dotykové prvky priamo na tele hlavice. Na svojom hornom kryte má LED displej s kapacitnými dotykovými prvkami. Ľahko môžete ovládať miestnu teplotu pootočením regulátora.  Rovnako tak môžete manipuláciu s ním zakázať použitím detského zámku a previesť hlavicu do režimu, kedy je požadovaná teplota nastavovaná iba pomocou aplikácie.Kľúčové vlastnosti termostatickej hlavice XtendLan XL-HLAVICE1Ovládanie vykurovania podľa aktuálnej teploty okolia alebo nastaveného denného plánuVyžaduje ZigBee bránu s podporou TuyaPrevádzka na 2 AA batérie (obvykle vydržia dve vykurovacie sezóny)Hlavica na radiátor so závitom M30 × 1,5LED displej s kapacitnými dotykovými prvkamiRozsah regulačných teplôt od +1 do +70 °C (s krokom 0,5 °C)Funkcia detekcie otvorenia okna (t. j. pozastavenie vykurovania na definovaný čas pri náhlom poklese okolitej teploty)

 

Názov:
XtendLan XL-HLAVICE1 termostatická hlavica
Výrobca:
SKU:
AF602791981
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
45395
produktov
2520
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk