HLEDAT
MENU
Westin – Hybridná nástraha Mike the Pike 28 cm 185 g Low Floating Crazy Firetiger

Westin – Hybridná nástraha Mike the Pike 28 cm 185 g Low Floating Crazy Firetiger

Westin – Hybridná nástraha Mike the Pike 28 cm 185 g Low Floating Crazy Firetiger od značky Westin je práve v predaji. Nenechajte si ujsť tento výpredaj. Získajte jedinečný výrobok za prijateľnú cenu. Westin – Hybridná nástraha Mike the Pike 28 cm 185 g Low Floating Crazy Firetiger - teraz získate od 27.90 €

27.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Nástraha Westin – Hybridná nástraha Mike the Pike 28 cm 185 g Low Floating Crazy Firetiger:Ste vášnivým rybárom v európskom revíri, ktorého cieľom je uloviť toho najväčšieho predátora? Hľadáte niečo nové, vďaka čomu bude vaše chytanie úspešnejšie a chcete nadchnúť všetkých rybárov vo svojom okolí? Ak ste si aspoň raz povedali áno, potom je hybridná nástraha Mike the Pike s označením Crazy Firetiger, teda podvodný ohnivý tiger, tá správna voľba. Firma Westin pre vás pripravila 28-centimetrovú nástrahu, ktorá dokáže vyvinúť úplne totožný pohyb ako menšia rybka a tváriť sa tak ako dokonalá korisť.Prečo je hybridná nástraha Crazy Firetiger od Westin tak ojedinelá?Pri svojej dĺžke 28 centimetrov váži presne 185 g – dokonalá napodobenina rybyVďaka zníženej schopnosti plynulého pohybu sa pri zaberaní vrtí a správa sa ako živá malá šťukaKombinácia ozajstného pružného mäkkého tela s pevnou hlavouMike the Pike je doplnený zámkom na jednoduchú výmenu celého tela pri poškodeníBezolovnaté háčiky vyrobené japonským spôsobomMike the Pike ako živá rybaHoci to znie neuveriteľne, Westin vytvoril umelú hyhridnú nástrahu, ktorá sa správa ako reálna korisť. Pri zabraní prútom sa vrtí a dokáže plávať podľa vašich predstáv. Na prednej strane tejto nástrahy sú prirobené dve očká, ktoré pohyb ovplyvnia. Predné očko slúži na to, aby ryba dokázala plávať pomerne pokojne a v menšej hĺbke. Avšak horné slúži na agresívnejší pohyb vo väčšej hĺbke. Všeobecne sa dá povedať, že sa Mike the Pike pohybuje v hĺbkach od 2 do 4 metrov.Hybridná nástraha určená priamo na šťukyVzhľadom na veľkosť a vyhotovenie je nástraha od Westin určená prevažne na šťuky. Je to jednak pre jej veľkosť, ktorá dosahuje rovnaké aj väčšie rozmery, než majú drobnejšie dravce našich vôd, ale aj preto, že práve šťuky majú túžbu po ďalších menších šťukách a rybkách týchto rozmerov. Pokiaľ chcete docieliť najlepšie vedenie koristi, snažte sa nástrahu Westin Crazy Firetiger vláčiť s kratšími pauzami, pretože jedine potom bude vďaka svojej plávacej schopnosti postupne stúpať k hladine.

 

Názov:
Westin – Hybridná nástraha Mike the Pike 28 cm 185 g Low Floating Crazy Firetiger
Výrobca:
SKU:
AF371173257

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk