VERBATIM Keypad Secure Drive USB-C 128GB USB 3.1

VERBATIM Keypad Secure Drive USB-C 128GB USB 3.1

VERBATIM Keypad Secure Drive USB-C 128GB USB 3.1 od známej spoločnosti Verbatim , tovar u nás kúpite teraz vo výpredaji, tak ho neprehliadnite. Váhate s výberom? Získajte produkt, kým je na sklade. VERBATIM Keypad Secure Drive USB-C 128GB USB 3.1 aktuálne v akcii od 78.29 €

78.29 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

USB kľúč VERBATIM Keypad Secure Drive USB-C 128GB USB 3.1:Aj keď je dnes cloudové úložisko ľahko dostupné, nie vždy je možné pripojiť sa k internetu. V takom okamihu oceníte flash disk Verbatim. Poskytuje kapacitu 128 GB, ktorá predstavuje nadštandard pre väčšinu používateľov. S takou kapacitou sa naň zmestí celá kolekcia filmov, hudby alebo vaša zbierka fotografií. Flash disk sa k vášmu zariadeniu pripojí použitím konektora USB-C s rozhraním USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0). Súbory ukladá rýchlosťou 150 MB/s. Napríklad uloženie 15 GB Full HD filmu bude trvať cca 3,5 minúty a prenos súboru s veľkosťou 1 GB zvládnete za 15 sekúnd. Súbory sú čítané rýchlosťou 160 MB/s. USB-C flash disk Verbatim dopĺňa čierna farba. Vďaka kompaktným rozmerom 12 × 28 × 93,5 mm (v × š × d) ho ľahko vezmete kamkoľvek so sebou. Hlavné vlastnosti flash disku VERBATIM Keypad Secure Drive USB-C 128GB USB 3.1 Flash disk Verbatim slúži na prenos dátových súborov medzi rôznymi typmi zariadení Jeho kapacita je 128 GB Flash disk je vybavený konektorom USB-C Rozhranie: USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) Pri zápise súborov využíva rýchlosť 150 MB/s Pri čítaní súborov sa rýchlosť pohybuje okolo 160 MB/s Ochranu súborov poskytuje šifrovanie AES-256 Citlivé dáta uzamkne hardvérová klávesnica Ponúka odolnosť proti fyzickým útokom hrubou silou Automatická funkcia zálohovania zaisťuje priebežné ukladanie dát LED signalizácia vás informuje o úspešnom pripojení k zariadeniu Konektor je chránený praktickou krytkou Jeho výrobným materiálom je plast a hliník USB-C flash disk Verbatim dopĺňa čierna farba Má rozmery 12 × 28 × 93,5 mm (v × š × d) Flash disk Verbatim ponúka rozsiahle možnosti Majte svoje dôležité súbory vždy k dispozícii s flash diskom Verbatim. Vaše dôverné zložky môžete zašifrovať s využitím bezpečnostného šifrovania AES-256. Tento 256-bitový šifrovací softvér AES ponúka šifrovanie a ochranu súborov heslom. Vyžaduje väčší výpočtový výkon, čo kompenzuje silným zabezpečením. Umožňuje zabezpečenie zamknutím a následným odomknutím po vložení PIN kódu na jeho klávesnici. Súčasne je chránený proti útokom hrubou silou prispením špeciálneho epoxidu, ktorý pokrýva jeho obvody a prakticky znemožňuje vybratie súčiastok bez ich poškodenia. Pridaná funkcia automatického zálohovania sa postará o priebežné ukladanie dát bez potreby manuálneho zásahu. O správnom pripojení k zariadeniu informuje LED signalizácia. Krytka prináša estetické aj praktické benefity. Na jeho výrobu bol zvolený kvalitný plastový, hliníkový materiál.

 

Názov:
VERBATIM Keypad Secure Drive USB-C 128GB USB 3.1
Výrobca:
SKU:
AF371070491
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39732
produktov
3093
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk