HLEDAT
MENU
Tvárový štít PRŮŠA PRO – 10 ks

Tvárový štít PRŮŠA PRO – 10 ks

Tvárový štít PRŮŠA PRO – 10 ks od skvelého výrobcu Prusa je dostupný teraz naozaj lacno. Nečakajte v radoch v kamenných obchodoch, nákup online vám ušetrí. Tvárový štít PRŮŠA PRO – 10 ks ,produkt nakúpite ted u nás za 31.66 €

31.66 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Ochranný štít Tvárový štít PRŮŠA PRO – 10 ks: Tvárový štít PRŮŠA PRO predstavuje certifikovanú ochrannú pomôcku proti kvapkám aj postreku kvapalinami. Je preto účinnou osobné ochranou pri pohybe v prostredí, v ktorom hrozí zvýšené riziko zásahu tváre kvapalinami. Hľadia štítu je vysoko priehľadné a spĺňa nároky optickej triedy 1. So štítom pritom možno dlhodobo pracovať aj v kombinácii s ďalšími ochrannými pomôckami, ako sú okuliare či respirátor, a to bez nežiaduceho zahmlievaniu. Čelenka je vyrobená metódou vstrekolisu, jej povrch je hladký a veľmi pohodlne sa nosí. Štít PRŮŠA PRE bol certifikovaný podľa normy STN EN 166: 2002 / OPR.1: 2010 (EN 166: 2001) 1 S 3 a spĺňa tak tiež nároky na zvýšenú odolnosť. Kľúčové vlastnosti tvárového štítu PRŮŠA PRO - 10 ksVysoko účinný ochranný štítCertifikovaná ochranná pomôcka proti kvapkám aj postreku kvapalinamiPriehľadné hľadí spĺňa nároky optickej triedy 1Možno kombinovať štít s ďalšími ochrannými pomôckamiČelenka vyrobená metódou vstrekolisuŠtít PRŮŠA PRO je opakovane použiteľnýVhodný pre používanie aj v dobe Koronavirové pandémieCertifikáciou podľa normy STN EN 166: 2002 / OPR.1: 2010 (EN 166: 2001) 1 S 3Balenie obsahuje 10 ks štítovFarebné vyhotovenie: oranžovo-priehľadné Štít PRŮŠA PRE veľmi ľahko zostavíteOkrem použitia štítu ako ochranné pomôcky proti kvapkám a postreku kvapalinami ho možno využívať aj v priebehu Koronavirové pandémie. Nosiť ho tak môžu zdravotníci, policajti a osoby, ktoré prídu do kontaktu s väčším množstvom ľudí. Štít je možné používať opakovane, stačí ho vydezinfikovať. Skladá sa pritom zo 4 dielov, ktorých zostavenie je jednoduché a rýchle. Štít PRŮŠA PRO je praktickým doplnkom, ktorý prispeje k ochrane vášho zdravia. Ako postupovať pri dezinfekcii štítu: 1. Pred samotnou dezinfekciou si nasaďte ochranné prostriedky, ako sú rukavice, respirátor a ideálne aj náhradné štít. 2. Štít najprv rozoberte. Odstráňte elastickú pásku (gumičku), spodný diel opatrne odstráňte zo štítu a odstráňte hornú časť. Opatrne narovnajte strany, potom odstráňte hľadí. 3. Všetky časti štítu ponorte do dezinfekčného roztoku. Jedine tak zaistíte, že sa dezinfekcia dostane úplne všade. Je možné použiť aj dezinfekciu v spreji, tú potom aplikujte aspoň dvakrát. 4. Vyberte jednu z metód uvedených v tabuľke v galérii obrázkov a nechajte roztok pôsobiť. Zvyčajne sa po niekoľkých minútach vyparí. Ak nie, použite papierovú utierku - zakaždým novú, aby ste zabránili vzájomnej kontaminácii štítov. Vždy utierajte jedným smerom.

 

Názov:
Tvárový štít PRŮŠA PRO – 10 ks
Výrobca:
SKU:
AF376670989

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk