HLEDAT
MENU
TP-Link EAP620 HD

TP-Link EAP620 HD, Omada SDN

TP-Link EAP620 HD, Omada SDN dodávky TP-Link . Tovar u nás môžete získať za skvelú cenu. Opäť sa môžete tešiť na obrovský výber tovaru za skvelé ceny. TP-Link EAP620 HD, Omada SDN za bezkonkurenčné cenu 183.90 €

183.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

WiFi Access Point TP-Link EAP620 HD, Omada SDN:Pridaním kvalitného prístupového bodu docielite jednoducho rozšírenie bezdrôtovej siete, stabilný a silný signál tak dostanete aj na vzdialenejšie miesta. TP-Link EAP620 HD, Omada SDN je pokročilejšie Dual-Band zariadenie, dokáže fungovať v rámci pásiem 2,4 a 5 Ghz, udrží si kvalitu a výkonnosť prenosu aj v miestach, kde hrozí rušenie signálu. Čo sa týka rýchlosti WiFi prenosu, môže dosiahnuť až na 1775 Mb/s. Môžete počítať aj s možnosťou káblového spojenia s rýchlosťou až 1 Gbit. Moderná doba si žiada klásť veľký dôraz na bezpečnosť dát, pri zariadení TP-Link sa o šifrovanie starajú funkcionality WEP 128bit, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise a WPA3. Významné vlastnosti WiFi access pointu TP-Link EAP620 HD, Omada SDN Dvojpásmový WiFi Access Point vám spoľahlivo rozšíri bezdrôtovú sieť napríklad doma alebo v kancelárii Bezdrôtový signál dosahuje prenosové rýchlosti až 1775 Mb/s Káblové pripojenie dosahuje rýchlosť 1 Gbit WiFi Access Point TP-Link zvláda fungovať so štandardmi v rámci WiFi 6 Šifrovanie dát zabezpečuje WEP 128bit, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise a WPA3 Počet vstavaných antén: 4 Efektivitu antény prezentuje zisk 18 W Možnosti využitia zvyšuje funkcia client Dátový kábel okrem iného poslúži na napájanie Technológia QoS na účinnú správu pásma Rozdeľuje dátové toky a zvyšuje rýchlosť prenosu funkcií MU-MIMO Zvláda vytvoriť oddelenú sieť Access point zapadne do WiFi Mesh systémov na pokrytie väčších plôch WiFi Access Point TP-Link EAP620 HD, Omada SDN má rad užitočných funkcií WiFi Access Point TP-Link EAP620 HD, Omada SDN sa napája cez dátový kábel, takže mu ľahšie nájdete miesto. Pokiaľ chcete mať v sieti pripojených niekoľko zariadení súčasne, bezpochyby oceníte technológiu QoS, ktorá efektívne rozdelí šírku pásma. Vyššiu rýchlosť a stabilitu prenosu dát docielite pomocou funkcia MU-MIMO, ktorá rozdelí dátové toky. Pre cudzích používateľov doma či v kancelárii môžete ľahko vytvoriť oddelenú časť siete, takzvanú Guest Zone. Na dôkladnejšie nastavenie siete znalejším používateľovi slúžia DHCP funkcie client. Výpočet podporovaných štandardov zahŕňa 802,11a (5GHz), 802,11g (2,4GHz), 802,11n, 802,11ac a 802,11ax.

 

Názov:
TP-Link EAP620 HD, Omada SDN
Výrobca:
SKU:
AF371165430

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk