HLEDAT
MENU
TP-LINK Deco M4(3-pack)

TP-LINK Deco M4(3-pack)

TP-LINK Deco M4(3-pack) od veľkého a známeho výrobcu TP-Link môžete ho u nás získať za skvelú cenu. Váhate s výberom? Získajte produkt, kým je na sklade. TP-LINK Deco M4(3-pack) - teraz kúpite za super cenu 164.90 €

164.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

WiFi systém TP-LINK Deco M4(3-pack):WiFi systém TP-LINK Deco M4 (3-pack)Špičkový systém na rozšírenie WiFi po celom objekteTri satelity pokryjú plochu s rozlohou 510 m2Do systému je možné pripojiť viac ako 100 zariadeníTP-LINK Deco M4 pracuje v pásme 2,4 GHz aj 5 GHzRýchlosť až 1 167 Mb/sJednoduchá inštalácia pomocou aplikácie v mobilnom telefóneRodičovská kontrolaKompatibilný s Amazon AlexaSpolupracuje so všetkými Deco modelmiWiFi mesh systémDeco M4Dômyselný systém TP-LINK Deco M4, ktorý predstavuje najjednoduchšiucestu, ako rozšíriť WiFi signál v celom vašom dome.Nenájdete jediné miestobez WiFi signáluZ rýchleho a stabilného internetu tak môžu profitovať všetky zariadenia na ploche až 510 m2 (pri použití troch jednotiek). Podobne ako pri routeroch rovnakej značky je aj nastavenie tohto systému veľmi jednoduché a intuitívne. So systémom TP-LINK Deco M4 miesta so slabým signálom prestanú existovať. Už nebudete musieť pobehovať po dome a hľadať kút s najsilnejším pokrytím. Trojica satelitov totiž zaistí rýchle a stabilné pripojenie po celom dome a pokojne aj na záhrade.Rozsiahly bungalovPoschodový domDom v tvare LRoaming s jedným názvom sieteSatelity TP-LINK Deco každému zariadeniu ponúknu najvyššiu možnú rýchlosť pripojenia a spoločne utvárajú stabilnú WiFi sieť. Akonáhle sa vzdialite mimo dosahu jedného vysielača, prístup k internetu vezme na svoje plecia ďalší vysielač, ktorý je práve v dosahu. Vďaka tomu môžete ľubovoľne prechádzať domom a usádzať sa k práci alebo zábave, kde sa vám zrovna zapáči.Zaobíde sa bezvyrovnávacej pamäteV porovnaní s predchádzajúcou generáciou smerovačov je Deco M43× rýchlejší a aj vďaka technológii 802.11ac dokáže poskytovaťbezdrôtové pripojenie až pre 100 zariadení.Deco M4 - zariadenie 2 v 1Deco sa vyznačuje vysokou flexibilitou a multifunkčnosťou. Obsahuje totiž celý rad funkcií, vďaka ktorým môže fungovať v dvoch režimoch. Na vás bude jediné, a to vybrať ten správny podľa aktuálnych požiadaviek.Router (predvolené)Okamžite vygenerujte súkromnú bezdrôtovú sieť.Access PointVytvorí WiFi prístup pre akúkoľvek existujúcu bezdrôtovú sieť.Jednoduché nastavenieInštalácia celého systému Deco prebieha cez jednoduchú mobilnú aplikáciu. Sledujte pokyny na displeji svojho telefónu a počas niekoľkých minút budete mať všetko nastavené a plne funkčné. Ku všetkým zariadeniam budete mať k dispozícii funkciu rodičovskej kontroly, umožňujúcu určenie času, ktorý vaše deti trávia online alebo blokovať škodlivý obsah.Dohliadne navaše detiPre správu systému využijete mobilnú aplikáciu obsahujúcu aj pokročilúrodičovskú kontrolu, ktorá zahŕňa funkcie: Profily používateľov,Úrovne filtrov, Časové limity, Náhľady a Pozastavenie pripojenia.

 

Názov:
TP-LINK Deco M4(3-pack)
Výrobca:
SKU:
AF371149521
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
6699
produktov
1767
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk