HLEDAT
MENU
Toshiba CAF Y92XPL

Toshiba CAF Y92XPL

Toshiba CAF Y92XPL od výrobcu s dlhou tradíciou Toshiba , tovar u nás jednoducho dostanete naozaj lacno. Nemusíte hľadať ďalej, tento produkt je špičkový. Toshiba CAF Y92XPL aktuálne za 382.15 €

382.15 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Čistička vzduchu Toshiba CAF Y92XPL:Čistička vzduchu Toshiba okamžite vylepší domácu klímu na čistejší a dýchateľnejší vzduch a zaistí voľnejšie dýchanie alergikom. Tento pohotový mobilný partner odporúčame pre všetky typy interiérov s rozlohou maximálne 60 m2. O nadštandardnej efektivite v čistení vzduchu najviac vypovedá jej vzduchový výkon – čistička vzduchu dokáže pojať objem až 500 m3/hod. Zásadným filtračným prvkom Toshiba CAF Y92XPL je HEPA filter, ktorý rýchlo vie pohltiť až 99 % všetkých alergénov aj baktérií. Zásadné parametre čističky vzduchu Toshiba CAF Y92XPL Toshiba CAF Y92XPL je odporúčaná pre veľkosť miestnosti 60 m2 HEPA filter odstraňuje 99 % peľu, prachových čiastočiek aj baktérií Funkcie čističky vzduchu Toshiba: senzor kvality ovzdušia, časovač, regulácia výkonu, displej, nočný režim, automatický režim a detský zámok Maximálna hlučnosť 56 dB(A), minimálna hlučnosť 28 dB(A) Výkon čistenia 500 m3/hod Vychytávky čističky ovzdušia Toshiba CAF Y92XPL Táto senzitívna čistička Toshiba CAF Y92XPL vďaka vizuálnemu indikátoru ľahko určí, ako sme na tom aktuálne s kvalitou vzduchu, a podľa toho, čo nasníma, zváži, či by bolo dobré ovzdušie v priestore opätovne upraviť. Čistička vzduchu oslní tiež praktickým časovačom, na ktorom si podľa svojich prianí a predstáv vyberiete a nastavíte dobu chodu spotrebiča. Výkon sa dá meniť (znižovať či zvyšovať) a takto stále riadiť ako spotrebu elektrickej energie, tak aj mieru hluku. Na aktivitu čističky Toshiba CAF Y92XPL počas doby vymedzenej na spánok si môžete zapnúť komfortný extra tichý režim, pri ktorom môžete nerušene spať aj odpočívať. Súčasne je vylepšená automatickým režimom, ktorý podľa aktuálnej potreby čistenia plynule upravuje silu výkonu.

 

Názov:
Toshiba CAF Y92XPL
Výrobca:
SKU:
AF371161946

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk