HLEDAT
MENU
Tesla Smart Air Purifier Mini

Tesla Smart Air Purifier Mini

Tesla Smart Air Purifier Mini od kvalitnej spoločnosti Tesla Smart je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Nakupujte inteligentne, pohodlne a bezpečne online. Tesla Smart Air Purifier Mini stojí teraz u nás 96.50 €

96.50 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini:Čistička vzduchu Tesla Smart rýchlo premení domácu klímu na dýchateľnejší vzduch a zaistí voľnejšie dýchanie alergikom. Tento verný pohotový partner sa uplatní zvlášť pre miestnosti do veľkosti 14 m2. O účinnosti a spoľahlivosti vás presvedčí vzduchový výkon – čistička vzduchu hravo pojme kľudne až 120 m3/hod. Vzduch sa sprvu zbaví hrubších častí, vlasov a chlpov v predfiltri. Katalytický filter bezchybne poslúži na odfiltrovanie toxických látok, ktoré sú v našich domácnostiach bohužiaľ bežné, medzi ktoré zahŕňame napríklad formaldehyd, benzén a čpavok. Kľúčovým filtračným členom Tesla Smart Air Purifier Mini je však vzduchový filter typu HEPA, ktorý účinne zvládne absorbovať takmer sto percent peľových častíc, prachu aj baktérií. K neutralizácii nepríjemných pachov zo splodín áut a ostatných výparov je najviac vhodný uhlíkový filter. V poslednej fáze čistička vzduchu do priestoru fúkaný vzduch obohatí o negatívne nabité ióny, čo zlepšuje nielen fyzický, ale aj psychický stav. Rozhodujúce parametre čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini Tesla Smart Air Purifier Mini je odporúčaná pre veľkosť miestnosti 14 m2 HEPA filter odstraňuje maximálne množstvo alergénov a nečistôt Uhlíkový filter odstraňuje nepríjemné pachy, kuchynské výpary aj emisie z dopravných prostriedkov Predfiltrom sa vzduch vyčistí od hrubých nečistôt Katalytický filter rozkladá látky pre človeka toxické, ako sú napríklad čpavok, formaldehyd alebo benzén Funkcie čističky vzduchu Tesla Smart: senzor kvality ovzdušia, časovač, diaľkové ovládanie, nočný režim, automatický režim, detský zámok, ionizácia vzduchu, pre alergikov, dotykový panel, ovládanie mobilom, uhlíkový, WiFi a inteligentná Výkon čistenia 120 m3/hod Príjemné funkcie čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini Inteligentná čistička ovzdušia Tesla Smart Air Purifier Mini pomocou vizuálneho indikátora rozpozná, aký je stav ovzdušia, a podľa zistenia potom uváži, či prišiel vhodný okamih vzduch v priestore upraviť. Čistička vzduchu disponuje takisto časovačom, vďaka ktorému si v súlade s vašimi požiadavkami ľahko nastavíte dobu aktivity prístroja. Na chod čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini pri odpočinku môžete využiť špecifický nočný režim. Zároveň tiež sa chváli automatickým režimom, ktorý podľa momentálnej potreby čistenia ovzdušia nastaví silu výkonu. Čistička vzduchu ponúka možnosť ovládania mobilom.

 

Názov:
Tesla Smart Air Purifier Mini
Výrobca:
SKU:
AF371142674

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk