HLEDAT
MENU
Taurus AP2040

Taurus AP2040

Taurus AP2040 od našej známej značky Taurus , produkt teraz získate v jedinečnej akcii, ktorú si nechcete nechať ujsť. Vyhnite sa radom a nakupujte jednoducho online. Taurus AP2040 práve teraz za 129 €

129 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Čistička vzduchu Taurus AP2040:Čistička vzduchu Taurus AP2040 vám umožní nadýchať sa vzduchu bez škodlivých častíc, a preto  je ideálna do všetkých miestností do 75 m2 . Čistička využíva systém PRE AIR BOOST s filtráciou EPA-E12 a aktívnym uhlím. Taurus AP2040 disponuje ukazovateľom nasýtenosti filtra, s ktorým budete mať prehľad o nutnosti jeho výmeny. Výhodou je aj jednoduchá rozoberateľnosť čističky vzduchu. Senzor PM 2.5vás informuje o kvalite vzduchu pomocou diódy. Výhodou čističky vzduchu Taurus je aj prítomnosť časovača, možnosť aktivácie nočného režimu alebo jej tichý chod, ktorý neprekročí hranicu 22 dB. Iste oceníte, že Taurus AP2040 disponuje detským zámkom, takže deti nemôžu zmeniť vami zvolené nastavenia, alebo čističku nedopatrením nevypnú.Kľúčové vlastnosti čističky vzduchu Taurus AP2040Taurus AP2040 odstráni nečistoty vo vašom ovzdušíUrčená pre váš domov či kanceláriu do 75 m2 PRE AIR BOOST systém s filtráciou EPA-E12 ponúka účinnosť 99,5 % Tichý chod nepresahujúcu 22 dB Časovač na dve, štyri a osem hodínPrehľadné tlačidlové ovládanie a jednoduchá údržbaPM 2.5 senzor meria kvalitu ovzdušiaTaurus AP2040 má štýlový dizajnCARD až 330 m3 /hVyberte si zo štyroch stupňov výkonuSystém PRE AIR BOOST s výkonnou filtračnou sústavou Výkonná čistička vzduchu Taurus   AP2040  poskytuje CADR až 330 m3 /h  s možnosťou nastavenia 4 rýchlostí. Čistička využíva systému PRE AIR BOOST s výkonnou filtráciou EPA-E12 a aktívnym uhlím. Čistička vzduchu odstráni zo vzduchu až 99,5 % nečistôt, ako je poletavý prach, lupiny, roztoče, baktérie, alergény, dym, pach a ďalšie. V prípade, že bude potrebné vymeniť filter za nový, či ho bude potrebné vyčistiť, upozorní vás na to ukazovateľ nasýtenosti filtra.Vychutnajte si tichú prevádzku čističky vzduchu TaurusČistička vzduchu Taurus AP2040 je vhodná do velkej miestnosti s plochou až 75 m2. Prístroj však ani pri najvyššom výkone nepresiahne hranicu 22 dB a zaručuje tak tichú prevádzku. Počas prevádzky môžete pokojne spať, zaspávať či len tak relaxovať pri vašom obľúbenom programe.Jednoduché ovládanie čističky vzduchu Taurus AP2040Taurus AP2040 môžete ľahko nastavovať pomocou tlačidlového ovládania na prednej strane, ktoré ponúka zapnutie či vypnutie, nastavenie výkonu a časovač pre čistenie. Súčasťou je tiež nočný režim a detský zámok, ktorý zabraňuje nechcenej manipulácii.Taurus AP2040 má snímač na meranie kvality vzduchuČistička vzduchu Taurus AP2040 je vybavená praktickým senzorom PM 2.5, ktorý meria kvalitu vzduchu a následne ju ihneď znázorní na prehľadnom LED displeji. Každá farba znázorňuje inú úroveň čistoty v reálnom čase. Modrá farba znázorní skvelý stav, zelená farba zase stav dobrý. Dostatočnú úroveň čistoty spoznáte podľa žltej farby. Červená farba indikuje zlý stav ovzdušia.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk