HLEDAT
MENU
SHARP SJ TB01ITXLE

SHARP SJ TB01ITXLE

SHARP SJ TB01ITXLE od veľkého a známeho výrobcu Sharp . Túto položku môžete získať práve teraz za skvelú cenu. Kúpou tohto produktu určite ušetríte. Čas a peniaze. SHARP SJ TB01ITXLE - teraz nakúpite za 328.90 €

328.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Chladnička SHARP SJ TB01ITXLE:Chladnička s mrazničkou Sharp obsahuje spoločne s chladiacou časťou aj mraziacu časť, preto ide o jeden z najpraktickejších modelov. Ide o všedný, voľne stojací model, ktorý stačí umiestniť do kuchyne bez väčších úprav interiéru. Pri umiestňovaní sa nemusíte zaujímať o spôsob otvárania, pánty sú situované napravo, ale dvierka môžu byť obrátené. Dvierka majú nábeh, pri umiestnení k stene bude potrebná určitá rezerva. Chladnička SHARP SJ TB01ITXLE je zaradená do energetickej triedy E. Jej klimatickú triedu prezrádza skratka SN-T. Emisia hluku šíreného vzduchom potom predstavuje C. Podstatné funkcie chladničky s mrazničkou SHARP SJ TB01ITXLE Prislúcha k energetickej triede E Využiteľný objem chladničky 171 l Mraznička má objem 42 l Vzhľad SHARP SJ TB01ITXLE dotvára strieborná farba Možnosť vymeniť stranu otvárania dverí Čím ďalším vás zaujme chladnička Sharp? Pri vložení väčšieho množstva nových potravín vie mraznička intenzívne znížiť teplotu a naozaj rýchlo všetko poriadne schladiť. Rozmery a usporiadanie chladničky Sharp Chladiaca časť chladničky ponúka vcelku 171 l, ideálne si s ňou tak vystačí menšia rodina. Objem mraziacej časti predstavuje 42 l. Na uloženie a usporiadanie všetkého potrebného má vo výbave 4 police. Na chod používá SHARP SJ TB01ITXLE šetrné chladivo R600a. Chladnička Sharp váži 42 kg a jej rozmery sú 54 × 144 × 57 cm.

 

Názov:
SHARP SJ TB01ITXLE
Výrobca:
SKU:
AF371167496

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk