HLEDAT
MENU
SHARP FP J30EUP

SHARP FP J30EUP

SHARP FP J30EUP od spoľahlivého výrobcu Sharp je dostupný u nás za bezkonkurenčnú cenu. Nie je dôvod váhať, pokiaľ je výrobok na sklade. SHARP FP J30EUP Stojí u nás 188.90 €

188.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Čistička vzduchu SHARP FP J30EUP:Čistička vzduchu Sharp ľahko vytvorí čerstvejší a dýchateľnejší vzduch pre celú vašu rodinu. Tento verný pohotový prístroj sa odporúča pre všetky interiéry do veľkosti max. 22 m2. O perfektnej efektivite najlepšie svedčí vzduchový výkon – čistička vzduchu ľahko absorbuje množstvo až 180 m3/hod. Najdôležitejším filtračným členom SHARP FP J30EUP je filter typu HEPA, ktorý dokonale dokáže zlikvidovať skoro 99 % všetkých baktérií a alergénov. Na účinné odstránenie nepríjemných pachov prúdiacich z varenia je najvhodnejší uhlíkový filter. Vo finále procesu čistička vzduchu do miestnosti prúdiaci vzduch zároveň doplní o negatívne nabité ióny, čo má pozitívny vplyv na kvalitu vzduchu aj ľudskú psychiku. Kľúčové znaky čističky vzduchu SHARP FP J30EUP SHARP FP J30EUP je vhodná pre miestnosti do 22 m2 HEPA filter odstraňuje maximálne množstvo alergénov, baktérií aj prachu Uhlíkový filter odstraňuje nepríjemné pachy, kuchynské výpary aj emisie z dopravných prostriedkov Funkcie čističky vzduchu Sharp: senzor kvality ovzdušia, časovač, regulácia výkonu, displej, nočný režim, automatický režim a ionizácia vzduchu Maximálna hlučnosť 47 dB(A), minimálna hlučnosť 23 dB(A) Vzduchový výkon 180 m3/hod Výbava čističky ovzdušia SHARP FP J30EUP Inteligentná čistička ovzdušia SHARP FP J30EUP kedykoľvek rozpozná, aký je stav ovzdušia, a podľa zistenia potom zhodnotí, či prišiel vhodný okamih ovzdušie upraviť. Čistička vzduchu je doplnená aj časovačom, pomocou ktorého si presne podľa svojich požiadaviek určíte a nastavíte periódu chodu. Výkon sa dá pohodlne znížiť alebo zvýšiť a tým spôsobom jednoducho regulovať nielen spotrebu energie, ale tiež silu hluku. Na činnosť čističky SHARP FP J30EUP v dobe určenej na odpočinok si môžete navoliť samostatný nočný režim so zníženou hlukovou záťažou. K tomu všetkému sa zavďačí svojím automatickým chodom, ktorý podľa vyhodnoteného stavu vzduchu operatívne nareguluje silu výkonu.

 

Názov:
SHARP FP J30EUP
Výrobca:
SKU:
AF371142299

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk