HLEDAT
MENU
Scarecrow – 15

Scarecrow – 15

Scarecrow – 15 od značky s tradíciou a dobrou povesťou SCARECROW . Produkt je v súčasnosti k dispozícii za skvelú cenu. Nakupujte bezpečne a rýchlo online. Scarecrow – 15 výhodne za 5079 €

5079 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Čistička vzduchu Scarecrow – 15:Scarecrow 15 je vysoko účinná čistička vzduchu, ktorá využíva systém UV dezinfekcie s ultrafialovým žiarením pre zneškodnenie škodlivých látok vo vzduchu. UV žiarenie slúži na zabezpečenie rýchlej a vysoko kvalitnej dezinfekcie škodlivých organizmov, ktorá je účinnejšia ako rôzne metódy chemického čistenia. Čistička vzduchu Scarecrow 15 pri čistení vzduchu nevytvára priame UV lúče, takže je pre človeka úplne bezpečná. Pre precízne vyčistenie vzduchu v každej situácii má čistička vzduchu Scarecrow 15 účinné filtre s aktívnym uhlím a HEPA H13 filtre. Okrem vysoko kvalitného čistenia vzduchu vás čistička Scarecrow 15 poteší tiež nízkou spotrebou, ktorú oceníte najmä pri dlhej prevádzke.Kľúčové vlastnosti čističky vzduchu Scarecrow 15Veľký dosah až 250 m2Čistenie vzduchu pomocou ultrafialového žiareniaČistička má aj napriek svojmu vysokému výkonu nízke náklady na prevádzkuJednoduchá regulácia výkonuČistička vzduchu Scarecrow 15 disponuje filtrami s aktívnym uhlím a HEPA filtramiPraktický časovač pre nastavenie času zapnutia a vypnutiaSenzor kvality ovzdušia monitoruje stav okolitého vzduchu a podľa toho upravuje automaticky výkon čističky ScarecrowNormy a ocenenia: UNE 0068-2020, UNE-EN 6033-2-65Ako funguje filtrácia vzduchu v prístroji Scarecrow 15?Nasatie vzduchuCelý proces filtrácie vzduchu začína nasatím znečisteného vzduchu do čističky Scarecrow 18.Filtre HEPA H13Vzduch v čističke Scarecrow najskôr prechádza cez kvalitné HEPA H13 filtre.Dezinfekčné UV-c lampyNa čistenie vzduchu sa pripájajú aj UV-c lampy, ktoré zbavia nasatý vzduch baktérií a vírusov.Čistý vzduchVyčistený a vydezinfikovaný vzduch sa vypúšťa vývodom na vrchnej strane čističky Scarecrow 18.Veľká čistiaca plochaČistička vzduchu Scarecrow 15 je vhodná do priestorov s výmerou až 250 m2, takže bez problémov nájde uplatnenie v domácnostiach, kanceláriách, reštauráciách i hoteloch. Aj napriek vysokému výkonu je však čistička vzduchu Scarecrow 15 veľmi úsporná, čo oceníte najmä pri dlhšej prevádzke. K dispozícii je rovnako praktický časovač a možnosť regulácie výkonu. Benefitom čističky vzduchu Scarecrow je aj prítomnosť senzora kvality ovzdušia, pomocou ktorého čistička automaticky upraví úroveň výkonu.Čistička vzduchu Scarecrow 15 má vysoko kvalitnú filtráciuČistička vzduchu Scarecrow 15 disponuje účinnými filtrami s aktívnym uhlím a HEPA filtrami, ktoré zaistia precízne vyčistenie vzduchu v každej situácii. Tieto filtre spolu s dezinfekciou ultrafialovým žiarením dokonale zneškodnia škodlivé mikroorganizmy. Čistička Scarecrow 15 pri čistení nevytvára škodlivé UV lúče, takže je pre ľudské telo úplne bezpečná.

 

Názov:
Scarecrow – 15
Výrobca:
SKU:
AF371161460
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
6699
produktov
1767
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk