HLEDAT
MENU
SAKURA STAC 12 CHPB/K

SAKURA STAC 12 CHPB/K

SAKURA STAC 12 CHPB/K od výrobcu s výbornou povesťou Sakura je dostupný online za výhodnú cenu. Nakupujte inteligentne, pohodlne a bezpečne online. SAKURA STAC 12 CHPB/K vo výhodnej cene 431.90 €

431.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Mobilná klimatizácia SAKURA STAC 12 CHPB/K:S klimatizáciou SAKURA môžete upravovať teplotu v miestnosti, a to aj počas horúceho leta. Adekvátnu vlhkosť vzduchu zaisťuje funkcia odvlhčovania, s ktorou nedochádza k tvorbe plesní ani inému poškodeniu stien. Ponúkne aj funkciu vykurovania a miestnosť sa tak dá poriadne vyhriať. Režim ventilátora príjemne rozprúdi vzduch a napomôže tak rýchlejšiemu pocitovému ochladeniu. Diaľkové ovládanie napomáha pohodlnému a s tým aj efektívnemu používaniu mobilnej klimatizácie. SAKURA STAC 12 CHPB/K spracováva vonkajší studený vzduch ako chladiace médium, je to teda ekologické a úsporné riešenie. Disponuje mobilnou aplikáciou na ovládanie, takže sa dá zvoliť si teplotu vzduchu na diaľku. Hmotnosť vnútornej klimatizácie je 31 kg, takže s ňou možno ľahko manipulovať doma aj na cestách. V balení je aj potrebné príslušenstvo – hadica a koncovky. Najdôležitejšie vlastnosti klimatizácie SAKURA STAC 12 CHPB/K Klimatizácia regulujúca vysoké teploty v miestnosti Funkcia odvlhčovania pomáha ideálnej vlhkosti vzduchu v miestnosti SAKURA STAC 12 CHPB/K zvládne miestnosť úsporne, rýchlo a pohodlne vyhriať Mobilná klimatizácia do bytu zabezpečuje chladenie vzduchom Nastavenie zariadenia možné s mobilnou aplikáciou Diaľkové ovládanie slúžiace na pohodlné používanie klimatizácie bez vonkajšej jednotky Ventilátor premieša vzduch v miestnosti Prenosná klimatizácia do bytu SAKURA STAC 12 CHPB/K disponuje odvlhčovacím výkonom 36 l Funkcie klimatizácie SAKURA STAC 12 CHPB/K Vzhľadom na pojazdové kolieska je možné domácu klimatizáciu SAKURA premiestniť kamkoľvek.

 

Názov:
SAKURA STAC 12 CHPB/K
Výrobca:
SKU:
AF371153774

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk