HLEDAT
MENU
ROMO RCA378AX++

ROMO RCA378AX++

ROMO RCA378AX++ od značky s dobrou povesťou Romo je dostupný u nás za bezkonkurenčnú cenu. Pridajte sa k radom spokojných zákazníkov. ROMO RCA378AX++ v e výhodné zľave 528.90 €

528.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Chladnička ROMO RCA378AX++:Chladnička s mrazničkou ROMO obsahuje spoločne s chladiacou časťou aj mraziacu časť a patrí tak medzi najpopulárnejšie riešenia pre akúkoľvek domácnosť. Hovoríme o klasickom, voľne stojacom modeli, ktorý nevyžaduje žiadnu úpravu vášho interiéru. Chladnička ROMO RCA378AX++ spadá do energetickej triedy E. Jej klimatickú triedu prezrádza skratka N a ST. Emisia hluku šíreného vzduchom je C. Podstatné vlastnosti chladničky s mrazničkou ROMO RCA378AX++ Náleží k energetickej kategórii E Nulovú zónu môžete využiť na skladovanie zeleniny a ovocia Chladnička ponúka objem 205 l Mraznička má objem 159 l Konštrukcia umožňuje premiestnenie pántov Čím ďalším sa pýši chladnička ROMO? Pri vkladaní nových potravín vie mraznička na krátky čas rázne znížiť teplotu a naozaj rýchlo všetko náležitě schladiť. Pre najlepšie podmienky na uchovanie čerstvosti potravín využíva tzv. nulovú zónu, zónu s nižšou teplotou. Samozrejmosťou chladničky ROMO je silné a úsporné LED osvetlenie na dobrý prehľad o jej obsahu. Rozmery a usporiadanie chladničky ROMO Chladiaca časť chladničky ponúka vcelku 205 l, ponúkne tak dostatočný priestor pre menšiu rodinu. Objem mraziacej časti predstavuje 159 l. Na uloženie a usporiadanie všetkého potrebného ponúka 3 police. Priestor mrazničky členia 4 priehradky. Na ochladenie uplatňuje ROMO RCA378AX++ šetrné chladivo R600a. Chladnička ROMO má hmotnosť 76 kg a jej rozmery predstavujú 59,5 × 206,7 × 62,9 cm.

 

Názov:
ROMO RCA378AX++
Výrobca:
SKU:
AF371154923

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk