Richter Czech EURO Xstar EXR.30/35.BSZ.NI

Richter Czech EURO Xstar EXR.30/35.BSZ.NI

Richter Czech EURO Xstar EXR.30/35.BSZ.NI od značky s výbornou povesťou Richter Czech môžete si ho u nás kúpiť len teraz za skvelú cenu. V eshope dostanete naozaj kvalitu za rozumné peniaze. Richter Czech EURO Xstar EXR.30/35.BSZ.NI momentálne k dispozícii za 33.90 €

33.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Cylindrická vložka Richter Czech EURO Xstar EXR.30/35.BSZ.NI:Cylindrická vložka Richter Czech EURO Xstar EXR.30/35.BSZ.NI je certifikovaná v bezpečnostnej triede RC4 podľa ČSN EN 1627:2012. Jej výhodou je, že ju možno odomknúť pri zasunutom kľúči z druhej strany. Obojstranná vložka obsahuje celkovo 10 stavítok s oceľovou tyčou. Ďalšia úroveň ochrany pridáva deväť prvkov (5× kolík, 1× stavítko a 3× guľôčka) z kalenej ocele. Bezpečnostná vložka odolá pokusom o rozlomenie, odvŕtanie, vyhmatanie či nedeštruktívnu dynamickú metódu (tzv. bumping). Vložka do dverí Richter Czech EURO Xstar EXR.30/35PS.NI je vyrobená z mosadze s úpravou matný nikel. K vložke dostanete 2 skrutky (50 + 60 mm), 6 ks predĺžených obojstranných kľúčov, ktoré je možné ďalej kopírovať len s identifikačnou kartou. Hlavné prednosti - Richter Czech EURO Xstar EXR.30/35PS.NIVysoké zabezpečenie - bezpečnostná trieda 4Vhodná do vchodových dverí bytov a domovVložku  možno odomknúť aj pri zasunutom kľúči z druhej strany6 predĺžených kľúčov + identifikačná karta430 000 reálnych kombinácií kľúčaVoľne kopírovací kľúčVložka z mosadzeČo spĺňajú cylindrické vložky 4 triedy?Bezpečnostná trieda RC4 znamená, že vložka do zámku odolá aj skúsenému zlodejovi, ktorý používa zámočnícke kladivo, sekeru, dláta, sekáče alebo prenosnú akumulátorovú vŕtačku. Vďaka týmto nástrojom dokáže zlodej rozšíriť možnosti napádania cylindrickej vložky. V tomto prípade nerieši hluk, ktorý pri týchto spôsoboch vzniká.Obojstranná vložka EURO Xstar EXR.30/35.BSZ.NI má voľne kopírovací polotovar tzn. kópiu kľúča vám urobia v bežnom obchode so zámočníckymi službami. Súčasťou balenia je tiež identifikačná karta, ktorá slúži na výrobu kľúčov v prípade, ak sa všetky kľúče stratia.

 

Názov:
Richter Czech EURO Xstar EXR.30/35.BSZ.NI
Výrobca:
SKU:
AF655838948
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39732
produktov
3093
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk