Philips HUE Bridge EÚ + Philips Hue Motion Sensor EÚ

Philips HUE Bridge EÚ + Philips Hue Motion Sensor EÚ

Philips HUE Bridge EÚ + Philips Hue Motion Sensor EÚ od tejto značky PHILIPS môžete ho u nás získať za skvelú cenu. Skvelý výrobok so zárukou kvality. Philips HUE Bridge EÚ + Philips Hue Motion Sensor EÚ ,produkt nakúpite ted u nás za 105.90 €

105.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Súprava inteligentného osvetlenia Philips HUE Bridge EÚ + Philips Hue Motion Sensor EÚ:Súprava Philips umožní zapínať svetlá vo vašej smart domácnosti pohybom. Obsahuje mostík Philips Hue Bridge a senzor pohybu Philips Hue Motion Sensor. Senzor umožní automaticky rozsvecovať svetlá pri detekcii pohybu. Jeho súčasťou je senzor denného svetla, ktorý detekuje, či je ešte dostatok denného svetla. V takom prípade svetlá rozsvietené nebudú. Senzor pohybu ponúka možnosť prispôsobiť, ktoré svetlá sa majú rozsvietiť a v akej intenzite. Môžete tak napríklad nastaviť, aby sa počas večera aktivovalo len jemné nočné osvetlenie, počas dňa zase ostré biele svetlo. Jehoprevádzka zaručí batérie, nie je tak závislá na elektrickej sieti a je možné ho inštalovať kdekoľvek v byte či dome. Je možné ho umiestniť na policu, namontovať na stenu aj strop. Philips Hue Motion Sensor potrebuje na svoje fungovanie mostík Philips Hue Bridge.Kľúčové vlastnosti súpravy Philips HUE Bridge EU + Philips Hue Motion Sensor EUSúprava obsahujúca mostík Philips Hue Bridge a senzor pohybu Philips Hue Motion SensorSenzor umožní automaticky rozsvecovať svetlá pri detekcii pohybuJeho súčasťou je senzor denného svetlaPonúka možnosť prispôsobiť, ktoré svetlá sa majú rozsvietiť a v akej intenziteMožno ho umiestniť na policu, namontovať na stenu aj stropPhilips Hue Motion Sensor potrebuje na svoje fungovanie mostík Philips Hue BridgeMostík Philips Hue Bridge slúži ako centrálny mozog pre všetky zariadenia Philips HueUmožňuje pripojiť a ovládať až 50 svetiel a príslušenstvaKomunikuje so smart žiarovkami, osvetlením a aplikáciou HueJe možné k nemu pripojiť aj smart stmievače či senzor pohybuZaistí tiež automatické funkcie smart domácnostiPhilips Hue Bridge slúži ako centrálny mozog pre všetky zariadenia Philips HuePhilips Hue Bridge slúži ako centrálny mozog pre všetky zariadenia Philips Hue. Umožňuje pripojiť a ovládať až 50 svetiel a príslušenstva. Jednoducho ho stačí zapojiť, stiahnuť si aplikáciu Hue a pomocou nej nastaviť pravidelné činnosti, časovače, scény osvetlenia a ďalšie. Mostík komunikuje so smart žiarovkami, osvetlením a aplikáciou, vďaka čomu všetko dokonale funguje. Zaistí tiež automatické funkcie smart domácnosti, ako sú rôzne pravidelné činnosti a časovanie. K mostíku môžete pripojiť aj smart stmievače či senzor pohybu. Po pripojení zariadenia kmostíku je možné svetlá či senzory prepojiť so systémami Alexa, Apple HomeKit a Google Assistant a ovládať ich tak hlasom. Philips Hue Bridge predstavuje centrálnu jednotku vašej smart domácnosti.

 

Názov:
Philips HUE Bridge EÚ + Philips Hue Motion Sensor EÚ
Výrobca:
SKU:
AF809549695
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
38206
produktov
3207
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk