Olimpia Splendid Aura Di

Olimpia Splendid Aura Di

Olimpia Splendid Aura Di od tejto značky Olimpia Splendid je pre vás práve teraz v predaji. Kúpte si tovar online a vyhnite sa zbytočným radom v obchodoch. Olimpia Splendid Aura Di - teraz kúpite od 221.53 €

221.53 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Čistička vzduchu Olimpia Splendid Aura Di:Čistička vzduchu Olimpia Splendid razom zmení domácu klímu na omnoho čistejší vzduch, a tak uľaví najmä alergikom a osobám s dýchacími ťažkosťami. O veľmi peknej spoľahlivosti najlepšie svedčí vzduchový výkon – táto čistička vzduchu zvládne absorbovať dokonca až 365 m3/h. Kľúčovou filtračnou časťou čističky vzduchu Olimpia Splendid je však vzduchový filter typu HEPA, ktorý rýchlo vie zachytiť maximálne množstvo prachových častíc, peľu aj baktérií. Na vyčistenie pachov z emisií, splodín, plesní či varenia slúži na jednotku uhlíkový filter. V poslednej fáze čistička vzduchu vzduch vyfúkavaný do miestnosti zároveň doplní o negatívne nabité ióny, a tak budete mať vzduch svieži ako na horách alebo pri mori. Nesmieme zabudnúť ani na jej rozmery, tie predstavujú 34,5 × 58,3 × 17,6 cm. Významné funkcie čističky vzduchu Olimpia Splendid Aura Di Filter HEPA absorbuje 99 % všetkých baktérií a alergénov Uhlíkový filter odstraňuje nepríjemné pachy, kuchynské výpary aj emisie Maximálna hlučnosť 54 dB(A) a minimálna hlučnosť 25 dB(A) Výkon čistenia 365 m3/h Rozmery tohto čističa vzduchu Olimpia Splendid predstavujú 34,5 × 58,3 × 17,6 cm Príjemné funkcie čističky vzduchu Olimpia Splendid Aura Di Sofistikovaná čistička vzduchu Olimpia Splendid vďaka senzoru dokáže rozpoznať, aký je momentálny stav vzduchu, a zhodnotí, jestli je žádoucí vzduch v miestnosti vyčistiť. Disponuje rovnako aj praktickým časovačom, s ktorým si podľa svojich prianí a predstáv komfortne určíte čas a dĺžku chodu. Výkon môžete kedykoľvek zvýšiť či znížiť a týmto spôsobom ekonomicky riadiť nielen spotrebu elektrickej energie, ale tiež akustickú záťaž. Medzi užitočné doplnky tohto produktu patrí digitálny displej, vďaka ktorému bude ovládanie jednoduché a prehľadné.

 

Názov:
Olimpia Splendid Aura Di
SKU:
AF673252641
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
45395
produktov
2520
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk