HLEDAT
MENU
Náhradný blok Salin S2 so soľnými iónmi

Náhradný blok Salin S2 so soľnými iónmi

Náhradný blok Salin S2 so soľnými iónmi od tejto značky Tehno Bionic Srl . Tovar u nás môžete získať za skvelú cenu. Urobte si radosť pohodlným a bezpečným nákupom u nás online. Náhradný blok Salin S2 so soľnými iónmi v akcii za cenu 39.29 €

39.29 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Filtračná náplň Náhradný blok Salin S2 so soľnými iónmi:Salin S2 je prístroj, ktorý funguje podobne ako soľná jaskyňa. Obsiahnuté soľné ióny čistia a ionizujú vzduch. Odstraňujú baktérie a alergény priamo v ovzduší, čo ocenia predovšetkým ľudia s dýchacími problémami, astmatici a alergici. Po vyčerpaní iónov je pre správnu funkciu prístroja potrebné pravidelne meniť filtre. K tomu poslúži náhradný blok Salin S2 so soľnými iónmi.Kľúčové vlastnosti náhradného bloku Salin S2 so soľnými iónmiPrístroj Salin S2 funguje podobne ako soľná jaskyňaObsiahnuté soľné ióny čistia a ionizujú vzduchLikvidujú baktérie a alergény priamo v ovzdušíPo vyčerpaní iónov je pre správnu funkciu potrebné meniť filtreK tomu poslúži náhradný blok Salin S2 so soľnými iónmiJeho životnosť sa udáva v rozmedzí 4 až 6 mesiacov podľa intenzity používaniaNáhradný blok Salin S2 so soľnými iónmiŽivotnosť filtračnej náplne Salin S2 sa udáva v rozmedzí 4 až 6 mesiacov podľa intenzity používania. Vydrží 4 mesiace pri celodennej prevádzke alebo až 6 mesiacov pri nočnej prevádzke.Ocenenie soľných jaskýň SALINPrístroje SALIN sú schválené v EÚ ako lekárske zdravotné prístroje a majú potrebnú certifikáciu a deklaráciu. Získali tiež niekoľko prestížnych ocenení, napríklad Zlatú medailu Eureka – Svetová výstava vynálezov, výskumov a nových technológií v Bruseli, alebo Striebornú medailu na Medzinárodnej výstave vynálezov v Ženeve.

 

Názov:
Náhradný blok Salin S2 so soľnými iónmi
SKU:
AF371141919

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk