HLEDAT
MENU
Miele KFN 7774 D

Miele KFN 7774 D

Miele KFN 7774 D od spoločnosti Miele . Túto položku môžete získať práve teraz za skvelú cenu. Nečakajte v radoch v kamenných obchodoch, nákup online vám ušetrí. Miele KFN 7774 D - teraz môžete mať za 2629 €

2629 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Vstavaná chladnička Miele KFN 7774 D:Mraznička s chladničkou Miele má vo výbave spoločne s chladiacou časťou aj mrazničku a patrí tak medzi najpopulárnejšie riešenia pre akúkoľvek domácnosť. Nemôže stáť samostatne, musí byť vstavaná do kuchynského nábytku a dokonale tak splynie s dizajnom okolitých skríň. Pri inštalácii vám nebude robiť problémy konštrukciu dvierok, pánty má na pravej strane, ale dvierka možno obrátiť. Vstavaná chladnička Miele KFN 7774 D patrí do energetickej triedy D. Jej klimatickú triedu dosvedčuje skratka SN-ST. Emisia hluku šíreného vzduchom je B. Najdôležitejšie funkcie vstavanej chladničky s mrazničkou Miele KFN 7774 D Zapadá do energetickej triedy D Vstavaná chladnička disponuje funkciou NoFrost zabraňujúcou námraze Zaistí optimálne podmienky pre zeleninu a ovocie nulovou zónou Chladnička ponúka objem 175 l Mraznička s objemom 70 l Dizajn Miele KFN 7774 D vyzdvihuje biela farba Pánty dverí je možné osadiť na ľubovoľnú stranu Čím ďalším sa pýši vstavaná chladnička Miele? Veľmi dôležitou a žiadanou funkciou chladničky s mrazničkou Miele KFN 7774 D je tzv. Nofrost systém, ktorý bráni vzniku námrazy, nebudete tak mať žiadnu prácu s odmrazovaním. Pri vkladaní väčšieho množstva nezamrznutých potravín vie chladnička aj mraznička na chvíľu rázne znížiť teplotu a naozaj rýchlo všetko náležite zmraziť. Pre ideálne podmienky na uchovanie čerstvosti potravín využíva tzv. nulovú zónu, priestor so zníženou teplotou. Nechýba ani účinná ventilácia, tá napomáha správne rozložiť teplotu a zefektívniť prevádzku. Samozrejmosťou chladničky Miele je silné a úsporné LED osvetlenie na dobrý prehľad a pohodlie pri ukladaní potravín. Ovládanie a nastavenie výrazne uľahčí prehľadný a jasný displej. Rozmery a usporiadanie chladničky Miele Chladiaca časť chladničky poskytuje celkovo 175 l, ponúkne tak dostatočný priestor pre menšiu rodinu. Objem priestoru na mrazené potraviny je 70 l. Na usporiadanie všetkého potrebného vám ponúkne 4 police. Priestor mrazničky členia 3 priehradky. Vstavaná chladnička Miele má hmotnosť 69,4 kg a jej rozmery sú 55,9 × 177 × 54,6 cm.

 

Názov:
Miele KFN 7774 D
Výrobca:
SKU:
AF371168142

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk