HLEDAT
MENU
MEVA Plynový ohrievač ARDENT 2171

MEVA Plynový ohrievač ARDENT 2171

MEVA Plynový ohrievač ARDENT 2171 od tejto poprednej spoločnosti MEVA je pre vás práve teraz v predaji. Nakupujte bezpečne a rýchlo online. MEVA Plynový ohrievač ARDENT 2171 - teraz zakúpite od 40.90 €

40.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Plynový ohrievač MEVA Plynový ohrievač ARDENT 2171:MEVA ARDENT 2171 je plynové vykurovacie teleso na pracovné využitie, ktoré ponúka hneď dve možnosti pre výkon. Ohrievač nemá žiadny kábel, preto ho môžete umiestniť takmer do každej miestnosti, plynová fľaša sa jednoducho zapojí a môžete začať kúriť. Tento ohrievač MEVA je úplne bezpečný a vhodný na použitie v bytoch i domoch. PB fľaša nie je súčasťou balenia.Kľúčové vlastnosti plynového ohrievača MEVAOhrievač na plynOhrievač je vhodný na pracovné využitieJednoduchá obsluhaTermopoistka a bezpečnostná poistkaDve polohy výkonu ohrievača MEVABezkáblová konštrukciaPráca s týmto ohrievačom je naozaj jednoduchá, nemá žiadny kábel, teda s ním môžete kúriť aj v miestnostiach, kde nie je prívod elektrickej siete. Tento ohrievač pripojíte k propán-butánovej fľaši a môžete začať kúriť. Pripojenie systému k fľaši je jednoduché, iba sa naskrutkuje bomba priamo na vykurovacie teleso a všetko je pripravené na použitie.Jednoduché ovládanie ohrievačaPre zapnutie ohrievača stačí nainštalovať plynovú fľašu a otočiť gombíkom pre automatické zapálenie plynu. Teplomet MEVA disponuje hneď niekoľkými poistkami, pri ktorých aktivácii sa celý systém vypne, aby sa predišlo úrazu či poškodeniu prístroja. Medzi tieto poistky patrí tepelný snímač a strážca spalín. 

 

Názov:
MEVA Plynový ohrievač ARDENT 2171
Výrobca:
SKU:
AF371139556

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk