HLEDAT
MENU
Meross Smart Wi-Fi Garage Door Opener

Meross Smart Wi-Fi Garage Door Opener

Meross Smart Wi-Fi Garage Door Opener od našej známej značky Meross je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Získajte ďalšie produkty ako tento za skvelé ceny v našom e-shope. Meross Smart Wi-Fi Garage Door Opener výhodne ted u nás za 48.90 €

48.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Diaľkové ovládanie Meross Smart Wi-Fi Garage Door Opener:Inteligentné diaľkové ovládanie garážovej brányInteligentný spínač pre diaľkové ovládanie garážovej brány Meross Smart Wi-Fi Garage Door Opener umožní ovládať otváranie/zatváranie brány odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie. Zariadenie rovnako umožňuje zasielanie bezpečnostných notifikácií, hlasové ovládanie či podporu automatických scenárov s využitím protokolu IFTTT.Kľúčové vlastnosti spínača garážových brán Meross Smart Wi-Fi Garage Door OpenerOvládanie garážovej brány pomocou mobilnej aplikácie (iOS, Android)Automatické upozornenie v prípade nezatvorenej brányHlasové ovládanie pomocou služieb Amazon Alexa a Google AssistantPodpora automatických scenárov IFTTTSpolupracuje s domácou WiFi sieťouKompatibilný so štandardnými otváračmi garážovej brányNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Diaľkové ovládaniePo návrate domov môžete garážové dvere ľahko otvoriť jednoduchým stlačením tlačidla na displeji telefónu, alebo hlasovým príkazom. Otváranie a zatváranie brány môžete pohodlne ovládať aj na diaľku.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Bezpečnostné notifikáciaV mobilnej aplikácii môžete aktivovať prijímanie upozornení, ak dôjde k neoprávnenému otvoreniu garážových brán či nastaviť kontrolu ich zatvorenia, aby ste mali istotu, že je váš dom v úplnom bezpečí.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Jednoduchá inštaláciaSpínač jednoducho pripojíte k existujúcemu otváraciemu mechanizmu garážových brán a následne spárujete s domácou WiFi sieťou. Zariadenie spolupracuje so širokým radom štandardných otváračov.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Čipset MediatekMeross Smart WiFi Garage Door Opener je vybavený výkonným čipsetom Mediatek, ktorý sa postará o širší dosah WiFi siete na bezproblémovú komunikáciu so zariadením a vynikajúcu stabilitu signálu.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Podpora protokolu IFTTTZariadenie spolupracuje s protokolom IFTTT, vďaka čomu ho môžete začleniť do automatických scenárov na ovládanie inteligentnej domácnosti. Môžete napr. spínač prepojiť s termostatom a v prípade, že sa v dome nikto nenachádza, automaticky zavrieť garážovú bránu.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Ovládanie hlasomPrepínač je kompatibilný s obľúbenými hlasovými asistentmi Google Assistent a Amazon Alexa, pomocou ktorých môžete ovládať otváranie a zatváranie garážových brán jednoduchými hlasovými príkazmi.

 

Názov:
Meross Smart Wi-Fi Garage Door Opener
Výrobca:
SKU:
AF371151011

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk