Mercusys Halo H30G (2-pack)

Mercusys Halo H30G (2-pack), WiFi Mesh systém

Mercusys Halo H30G (2-pack), WiFi Mesh systém od tejto značky Mercusys je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Získajte jedinečný výrobok za prijateľnú cenu. Mercusys Halo H30G (2-pack), WiFi Mesh systém výhodne za skvelú cenu 55.90 €

55.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

WiFi systém Mercusys Halo H30G (2-pack), WiFi Mesh systém:Prišlo by vám vhod rozšíriť vašu WiFi sieť po celom dome? Tento systém Mercusys zaistí stabilný signál všade, kde budete potrebovať. Tento model sa radí medzi Dual-Band zariadenia, ktoré sú prispôsobené na prácu v dvoch frekvenčných pásmach a poskytujú vám tak veľkú kapacitu prenosu. WiFi systém Mercusys funguje s frekvenciou 2,4 GHz a 5 GHz. S týmto zariadením bude rýchlosť prenosu bezdrôtového signálu až 1267 Mb/s, s LAN káblom až 1 Gbit. O prenášané dáta nemusíte mať strach, keďže sú zabezpečované šifrovaním WPA2. V balení okrem samotného WiFi systému nájdete aj ethernetový kábel. Budete môcť pracovať s dvoma frekvenčnými pásmami, 2,4 a 5 GHz, takže sa nemôže stať, že by došlo k rušeniu signálu inými zariadeniami. Tento systém sa chváli štandardom WiFi 5. Najdôležitejšie funkcie WiFi systému Mercusys Halo H30G (2-pack), WiFi Mesh systém WiFi štandardy: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n a 802.11ac Pomocou funkcie WiFi Mesh dokážete pokryť celú domácnosť Možnosti režimu extender, prístupový bod (access point) a router WiFi systém patriaci do kategórie Dual-Band zariadení WiFi systém Mercusys funguje v 2,4 GHz a 5 GHz pásme WiFi Bezdrôtový prenos sa chváli rýchlosťou 1267 Mb/s Dáta sa pomocou LAN kábla presúvajú rýchlosťou až 1 Gbit WPA2 zabezpečí vaše informácie pri prenose Počet interných antén Mercusys: 2 V balení nájdete LAN kábel Systém pracujúci so štandardom WiFi 5 Pokročilé funkcie Mercusys Halo H30G (2-pack), WiFi Mesh systém Funguje v režime Dual-Band, preto beží na frekvenčných pásmach 2,4 a 5 GHz. V jeho výbave je tiež funkcia rodičovskej kontroly. Ovláda takisto aj DHCP funkcie, ako sú Server, DHCP Client List a Address Reservation.

 

Názov:
Mercusys Halo H30G (2-pack), WiFi Mesh systém
Výrobca:
SKU:
AF809548617
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
38206
produktov
3207
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk