HLEDAT
MENU
MAGG 110003

MAGG 110003

MAGG 110003 od známeho popredného výrobcu MAGG je u nás momentálne k dispozícii za skvelú cenu. Vyberte si tu z naozaj širokej ponuky. MAGG 110003 v skvelej akcii za 91.90 €

91.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Plynové kachle MAGG 110003:MAGG 110003 sú plynové kachle pre interné využitie, ktoré ponúkajú hneď tri možnosti na výkon. Kachle nemajú nijaký kábel, preto ich môžete umiestniť takmer do každej miestnosti. Do priehradky ohrievača sa veľmi ľahko nainštaluje plynová fľaša, ktorá nie je súčasťou balenia, a preto ju musíte  dokúpiť. Hmotnosť celej sústavy činí 14 kilogramov, a to bez fľaše s plynom. Ohrievač MAGG disponuje funkciou na stráženie nebezpečných spalín, aby sa predišlo poškodeniu či ublíženiu na zdraví. Tento ohrievač je úplne bezpečný a vhodný do bytov aj domov.Kľúčové vlastnosti plynového ohrievača MAGGPlynová pec so strážcom spalínKachle sú vhodné na domáce využitieBezproblémový presun na kolieskach na spodnej strane ohrievačaJednoduchá obsluhaTermopoistkaTri polohy výkonu kachlí MAGGBezkáblová konštrukciaPráca s týmto ohrievačom je naozaj jednoduchá, nemá nijaký kábel, teda s ním môžete kúriť aj v miestnostiach, kde nie je prívod elektrickej siete. Vo vnútri kachlí sa nachádza priestor na propán-butánovú fľašu. Pripojenie systému k fľaše je ľahké, k hlave fľaše sa pripojí iba hadica s bezpečnostným uzáverom a všetko je pripravené na použitie.Jednoduchý presun a ovládanie ohrievačaNa spodnej strane ohrievača nájdete štvoricu koliesok smerujúce na všetky strany pre ľahký presun pece z miestnosti do inej miestnosti. Pre zapnutie ohrievača stačí nainštalovať plynovú fľašu a otočiť gombíkom pre automatické zapálenie plynu. Kachle MAGG disponujú hneď niekoľkými poistkami, pri aktivácii ktorých sa celý systém vypne, aby sa predišlo úrazu či poškodeniu prístroja. Medzi tieto poistky patrí tepelné čidlo a strážca spalín. Ak sa kachle prevrátia, tiež sa samé vypnú.

 

Názov:
MAGG 110003
Výrobca:
SKU:
AF371146994

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk