HLEDAT
MENU
LIEBHERR Kef 4370

LIEBHERR Kef 4370

LIEBHERR Kef 4370 od spoločnosti s vynikajúcim menom Liebherr , znie to neuveriteľne, ale produkt od nás môžete kúpiť naozaj lacno. Nakupujte bezpečne online. LIEBHERR Kef 4370 v skvelej akcii za 1198.90 €

1198.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Chladnička LIEBHERR Kef 4370:Chladnička bez mrazničky LIEBHERR nemá iné funkcie ako bežné chladenie potravín, mraznička nepatrí do jej výbavy a preto je s ňou spojená vyššia úspornosť. Ide o klasický, voľne stojací model, ktorý nevyžaduje žiadnu úpravu vášho interiéru. Pri výbere nemusíte brať ohľad na smer otvárania dvierok, pánty sa nachádzajú napravo, ale dvierka môžete podľa potreby obrátiť. Chladnička LIEBHERR Kef 4370 sa radí do energetickej triedy C. O klimatickej triede vypovedá skratka SN. Emisia hluku šíreného vzduchom predstavuje C. Dôležité funkcie chladničky bez mrazničky LIEBHERR Kef 4370 Spadá do energetickej kategórie C Chladnička poskytuje objem 396 l Mraznička má objem 0 l Konštrukcia je upravená tak, aby sa dali premiestniť pánty dvierok Čím ďalším sa pýši chladnička LIEBHERR? Pri vkladaní väčšieho množstva nových potravín vie chladnička prudko znížiť teplotu a počas desiatok sekúnd všetko patrične zmraziť. Absolútnou samozrejmosťou chladničky LIEBHERR je dostatočne silné a úsporné LED osvetlenie na pohodlie pri hľadaní cez deň alebo počas polnočnej desiaty. Obsluhu a nastavenie uľahčí prehľadný displej. Rozmery a usporiadanie chladničky LIEBHERR Samotná chladnička ponúka plných 396 l, vyhovie aj skutočne na priestor náročným záujemcom. Objem priestoru na mrazené potraviny je 0 l. Na uloženie a usporiadanie všetkého potrebného v nej nájdete 7 políc. Chladnička LIEBHERR váži 70,2 kg a jej rozmery sú 60 × 185 × 66,5 cm.

 

Názov:
LIEBHERR Kef 4370
Výrobca:
SKU:
AF371164879

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk