HLEDAT
MENU
LIEBHERR Gsl 1223

LIEBHERR Gsl 1223

LIEBHERR Gsl 1223 od spoločnosti s vynikajúcim menom Liebherr je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Získajte kvalitné produkty v našom e-shope. LIEBHERR Gsl 1223 - nakúpite u nás teraz za 368.90 €

368.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Malá mraznička LIEBHERR Gsl 1223:Voľne stojaca zásuvková mraznička Liebherr Gsl 1223 je v energetickej triede F. Objem (priestor na mrazené potraviny) je 98 litrov a pre prehľadné uloženie potravín ponúka tri zásuvky z priehľadného plastu. Tie možno, spolu s vnútornými stenami mrazničky, veľmi ľahko vyčistiť. Liebherr Gsl 1223 disponuje aj funkciou SmartFrost, ktorá reguluje teplotu v skladovacom priestore. Vďaka tomu predchádza vzniku námrazy, čím vám ušetrí čas aj námahu s prípadným ručným odmrazovaním.Kľúčové vlastnosti zásuvkovej mrazničky LIEBHERR Gsl 1223Úsporná energetická trieda FObjem (priestor na mrazené potraviny): 98 lDigitálny LCD displej & ukazovateľ teplotyFunkcia SuperFrost riadená časovačom3 objemné VarioSpace boxyAkustická signalizácia pri zanechaní otvorených dvierokZachovanie teploty po dobu 23 hodín pri výpadku prúduPrevencia vzniku námrazy SmartFrostOdvetrávanie spredu umožňuje zasunutie tesne k steneVýškovo nastaviteľné predné nohyMožnosť zmeny smeru otvárania dvierokErgonomické tyčové madloFrost Protect – ochrana proti nízkym vonkajším teplotámMraznička LIEBHERR Gsl 1223 je už z výroby opatrená technológiou Frost Protect. Vďaka nej neutrpí jej konštrukcia ani v priestoroch s nízkymi okolitými teplotami. Uložiť sa teda dá napríklad do chladných garáží alebo pivníc.Mraziace boxy FrostSafe odolné voči úniku chladuVyberateľné úložné boxy FrostSafe sú dokonale utesnené, takže nedochádza k rýchlemu úniku chladu, akonáhle otvoríte mrazničku.LIEBHERR Gsl 1223 pracuje tak, aby nevytvárala námrazuFunkcia SmartFrost mrazí potraviny tak, aby námraza vznikala čo najmenej. LIEBHERR Gsl 1223 vám tak ušetrí prácu s častým ručným odmrazovaním a energiu potrebnú na vytvorenie adekvátnej mraziacej teploty.Prakticky okamžité zmrazenie potravínFunkcia SuperFrost pri teplote -32 °C prudko zamrazí potraviny, čím zamedzí kryštalizácii vody a zároveň zachová maximum nutričných látok. Akonáhle je zamrazovanie dokončené, funkcia sa automaticky vypne.Mraznička, v ktorej uskladníte čokoľvekVariabilné priestorové riešenie VarioSpace umožňuje prispôsobiť úložný priestor mrazničky podľa toho, čo chcete uskladniť. To je ideálne napríklad pri uložení vysokých tort.Smer otvárania mrazničky LIEBHERR Gsl 1223 si môžete zvoliťŠtandardne sa dvierka mrazničky Gsl 1223 otvárajú doprava. Smer otvárania si však môžete prispôsobiť podľa seba alebo podľa dispozičného riešenia svojej kuchyne.Detská poistkaAktivujte detskú poistku a nikdy nedôjde k nežiaducemu vypnutiu mrazničky.

 

Názov:
LIEBHERR Gsl 1223
Výrobca:
SKU:
AF371146621

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk