HLEDAT
MENU
LIEBHERR CN 4713

LIEBHERR CN 4713

LIEBHERR CN 4713 od kvalitnej značky Liebherr je dostupný teraz u nás za skvelú cenu. Urobte si radosť bezpečným nákupom u nás online. LIEBHERR CN 4713 - môžete mať za 568.90 €

568.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Chladnička LIEBHERR CN 4713:Kombinovaná chladnička s mrazničkou LIEBHERR zahŕňa chladiacu aj mraziacu časť a postará sa tak o všetky potreby bežnej domácnosti. Hovoríme o klasickom, voľne stojacom modeli, ktorý možno umiestniť do interiéru bez akýchkoľvek úprav. Pri výbere nie je nutné zvažovať konštrukciu dvierok, pánty sú situované na pravej strane, ale dvierka sa dajú obrátiť. Chladnička LIEBHERR CN 4713 spadá do energetickej triedy E. Klimatickej triede zodpovedá značka SN-T. Emisia hluku šíreného vzduchom potom predstavuje C. Najdôležitejšie funkcie chladničky s mrazničkou LIEBHERR CN 4713 Vyhovuje energetickej triede E Chladnička doplnená NoFrost funkciou zabraňujúcou námraze Samostatné chladiace systémy pre chladničku aj mrazničku Chladnička ponúka objem 199 l Mraznička má objem 135 l Pánty dverí možno premiestniť Čo ďalšie prinesie chladnička LIEBHERR? Poprednou funkciou chladničky s mrazničkou LIEBHERR CN 4713 je účinný Nofrost systém, ten zabráni vytváraniu námrazy a vám tak ušetrí prácu s odmrazovaním. Pri vkladaní väčšieho množstva nových potravín vie chladnička aj mraznička na krátky čas intenzívne znížiť teplotu a počas desiatok sekúnd všetko patrične ochladiť. O chladenie sa stará dvojitý chladiaci systém, chladiaca aj mraziaca časť majú teda každá svoj. Všetko je podporené značne účinnou ventiláciou, tá pomáha správne rozložiť teplotu a zefektívniť prevádzku. Absolútnou samozrejmosťou chladničky LIEBHERR je silné LED osvetlenie, aby bolo hľadanie potravín čo najjednoduchšie. Obsluhu a nastavenie výrazne zjednoduší prehľadný displej. Rozmery a usporiadanie chladničky LIEBHERR Samotná chladnička poskytuje vcelku 199 l, je teda ideálna pre menej početné rodiny. Objem mraziacej časti predstavuje 135 l. Na usporiadanie všetkého potrebného vám ponúkne 4 police. Priestor mrazničky členia 4 priehradky. Chladnička LIEBHERR váži 70,7 kg a jej rozmery vychádzajú na 60 × 201,1 × 65,5 cm.

 

Názov:
LIEBHERR CN 4713
Výrobca:
SKU:
AF371160997

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk