Kombinovaný detektor CO

Kombinovaný detektor CO, horľavých a výbušných plynov SAFE 808COM

Kombinovaný detektor CO, horľavých a výbušných plynov SAFE 808COM s pečaťou kvality od SafeHome je u nás momentálne k dispozícii za skvelú cenu. Máte radi rôzne zľavové akcie? Pre stálych zákazníkov máme vernostný program. Kombinovaný detektor CO, horľavých a výbušných plynov SAFE 808COM práve teraz za 57.90 €

57.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Detektor plynu Kombinovaný detektor CO, horľavých a výbušných plynov SAFE 808COM:Kombinovaný detektor plynov SAFE 808COM dokáže spoľahlivo detegovať plyn alebo oxid uhoľnatý, ktorý môže nechtiac unikať z domácich plynových spotrebičov či plynových kotlov. Prístroj využíva na presnú detekciu dva nezávislé polovodičové senzory, ktoré nevyžadujú kalibráciu ani ďalšie nastavenia. V prípade, že hlásič zistí výskyt plynu (zemný plyn, metán, propán-bután) spustí sa akustické varovanie prostredníctvom sirény s hlasitosťou 85 dB, vrátane hlasovej výstrahy v českom jazyku a blikania červenej LEDkovej diódy. Spotrebič SAFE 808COM je vybavený veľmi užitočnou funkciou „test“, ktorá slúži na umelé simulovanie prítomnosti CO alebo plynu a umožňuje aj overenie prevádzkyschopnosti vnútorných obvodov prostredníctvom automatického monitorovacieho systému účinnosti. Hlásič je napájaný na bežnú elektrickú sieť 230 V/AC a pre prípad potreby je vybavený aj záložnou 9 V batériou NiMH, ktorá nie jesúčasťou balenia (9 V batériu možno dokúpiť samostatne).Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Kľúčové vlastnosti kombinovaného detektora CO, horľavých a výbušných plynov SAFE 808COMKompaktný spotrebiť na detekciu oxidu uhoľnatého a horľavých plynovSpoľahlivá detekcia prostredníctvom polovodičového senzoraNízke náklady na chod, malé rozmery a malá hmotnosťInformačná a výstražná LEDková indikáciaHlasná zvuková a hlasová výstraha v českom jazykuAutomatická signalizácia v prípade zlyhania senzoraPrístroj SAFE 808COM je vybavený funkciou autotestuZáložné napájanie nabíjacou 9 V batériou NiMHModerný a elegantný dizajnJednoduchá montáž detektora plynov SAFE 808COMDetektor SAFE 808COM sa montuje v blízkosti plynových spotrebičov vo vzdialenosti minimálne 1 meter od spotrebiča tak, aby sa predišlo falošným poplachom, ktoré by mohli vzniknúť pri krátkom úniku plynu, napríklad pri zapaľovaní. Základným kritériom na správne umiestnenie detektora je identifikácia plynu, teda či budeme detegovať ľahký plyn (stúpa nahor k stropu) alebo ťažký plyn (klesá k podlahe). Detektor plynu inštalujeme vždy na stenu, a to podľa typu detegovaného plynu buď pod strop (asi 15 – 30 cm) alebo nad podlahu (asi 15 – 30 cm). Skrutky potrebné na inštaláciu hlásiča sú súčasťou balenia.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

 

Názov:
Kombinovaný detektor CO, horľavých a výbušných plynov SAFE 808COM
Výrobca:
SKU:
AF625792094
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
45395
produktov
2520
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk