HLEDAT
MENU
Hysure Halo Air Purifier

Hysure Halo Air Purifier

Hysure Halo Air Purifier od spoločnosti s vynikajúcim menom Hysure je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Vyhnite sa radom a nakupujte jednoducho online. Hysure Halo Air Purifier vo výhodnej cene 39.90 €

39.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Čistička vzduchu Hysure Halo Air Purifier:Čistička vzduchu Hysure vie priniesť oveľa čistejší vzduch pre všetky deti a osoby s dýchacími ťažkosťami. Tento presunu schopný prístroj je ideálny do miestností s veľkosťou až 10 m2. O spoľahlivosti a účinnosti najlepšie svedčí jej vzduchový výkon – táto čistička vzduchu odfiltruje až 80 m3/hod. Ovzdušie sa v procese najskôr očistí od všetkých väčších a hrubších čiastočiek prostredníctvom predfiltra. Zásadným filtračným prvkom Hysure Halo Air Purifier je HEPA filter vzduchových častíc, ktorý dobre absorbuje takmer až 99 % baktérií, prachu a peľu aj ostatných alergénov. Na odstránenie rôznych nežiaducich pachov využijete najlepšie uhlíkový filter. Kľúčové parametre čističky vzduchu Hysure Halo Air Purifier Hysure Halo Air Purifier je vhodná pre miestnosti do 10 m2 HEPA filter zachytáva maximálne množstvo alergénov a nečistôt Uhlíkový filter odstraňuje pachy, dym aj emisie z dopravných prostriedkov Predfiltrom sa vzduch vyčistí od hrubých nečistôt Funkcie čističky vzduchu Hysure: časovač, regulácia výkonu, nočný režim a dotykový panel Maximálna hlučnosť 55 dB(A), minimálna hlučnosť 30 dB(A) Výkon čistenia 80 m3/hod Výbava čističky vzduchu Hysure Halo Air Purifier Čistička vzduchu je doplnená tiež časovačom, vďaka ktorému si v súlade so svojimi predstavami pohodlne nastavíte dobu chodu čističky. Výkon sa dá znižovať alebo zvyšovať a tým spôsobom jednoducho regulovať nielen akustickú záťaž, ale najmä spotrebu energie. Na prácu čističky Hysure Halo Air Purifier v dobe určenej na relaxáciu si môžete nastaviť vítaný tichý režim so zníženou hlukovou záťažou.

 

Názov:
Hysure Halo Air Purifier
Výrobca:
SKU:
AF371136031
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
6699
produktov
1767
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk