HLEDAT
MENU
GREE GPC07AM-K5NNA2A

GREE GPC07AM-K5NNA2A

GREE GPC07AM-K5NNA2A od spoľahlivej značky GREE je u nás momentálne k dispozícii za skvelú cenu. Získajte kvalitné produkty online u nás za skvelé ceny. GREE GPC07AM-K5NNA2A výhodne ted u nás za 272.40 €

272.40 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Mobilná klimatizácia GREE GPC07AM-K5NNA2A:S pomocou klimatizácie GREE si bez problémov dokážete upraviť teplotu v miestnosti, a to aj počas horúceho leta. O optimálnu vlhkosť vzduchu sa zaslúži funkcia odvlhčovania, ktorá zabráni nežiaducim prejavom, ako je vznik plesní, poškodenie stien a podobne. Mobilná klimatizácia je opatrená praktickým časovačom, s ktorým si nastavíte vychladenie miestnosti na vyhovujúci čas. Pri režime ventilátora vyvolá v miestnosti príjemný vánok a pocitovo nás tak ochladí omnoho rýchlejšie. Diaľkové ovládanie prispieva k pohodlnému a navyše efektívnemu využívaniu klimatizácie do bytu. Prenosná klimatizácia do bytu GREE GPC07AM-K5NNA2A vie ochladiť miestnosť s rozmerom 43 m3. Filter je možné umyť pod slabým prúdom vody, nechať uschnúť a dať naspäť. GREE GPC07AM-K5NNA2A má schopnosť využiť vonkajší vzduch s nízkou teplotou ako chladiace médium, takže ide o ekologickú a úspornú možnosť. Hmotnosť prenosnej klimatizácie do bytu predstavuje 24 kg, takže na manipulácii s ňou nie je niť náročné. Najdôležitejšie vlastnosti klimatizácie do bytu GREE GPC07AM-K5NNA2A Klimatizácia do bytu navrhnutá na reguláciu vysokých teplôt v miestnosti Funkcia odvlhčovania udržuje v miestnosti príjemnú vlhkosť vzduchu Bytová klimatizácia zabezpečuje chladenie vzduchom Pre opätovné použitie filtra ho stačí vymyť vodou Diaľkové ovládanie slúžiace na pohodlné používanie domácej klimatizácie Ventilátor príjemne rozprúdi vzduch Funkcie klimatizácie do bytu GREE GPC07AM-K5NNA2A S pomocou pojazdových koliesok môžete klimatizáciu do bytu GREE dostať kamkoľvek.

 

Názov:
GREE GPC07AM-K5NNA2A
Výrobca:
SKU:
AF371167118

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk