HLEDAT
MENU
FLORIA Kráľ trávnikov

FLORIA Kráľ trávnikov, 10 kg

FLORIA Kráľ trávnikov, 10 kg od kvalitnej spoločnosti AGRO CS . Momentálne máme výpredaj tovaru od tohto výrobcu. Nakupujte kvalitné produkty bezpečne online v našom e-shope. FLORIA Kráľ trávnikov, 10 kg momentálne k dispozícii za 118.90 €

118.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Trávna zmes FLORIA Kráľ trávnikov, 10 kg:Záleží vám na vzhľade vášho trávnika? Použite trávnu zmes FLORIA Kráľ trávnikov! Táto trávna zmes má najvyššiu kvalitu a je určená na zakladanie reprezentatívnych plôch v okolí rodinných domov. Po jej použití trávnik vynikne pružnou mäkkou mačinou a odolnosťou voči extrémnym záťažiam. FLORIA Kráľ trávnikov vytvára stredne jemný, hustý a dobre odnožujúci trávnik. Trávna zmes FLORIA obsahuje Zeolit, ktorý na seba viaže živiny a prevzdušňuje pôdu. Správnym použitím bude mať trávnik stálu sýtu farbu a nebude vyžadovať intenzívne ošetrovanie.Prečo trávna zmes FLORIA Kráľ trávnikov, 10 kg?Zložená zo špičkových odrôd tráv najvyššej kvalityObsahuje Zeolit – prírodnú horninu, ktorá prevzdušňuje pôdu a viaže živiny a voduHustý trávnik odolný voči vysokej záťažiFLORIA Kráľ trávnikov je určená na založenie trávnikov v záhradách a v okolí rodinných domovGarantované zloženie trávnych odrôd – vhodné aj na dosevVynikajúci vzhľad počas celej sezóny s nízkymi nárokmi na údržbuHustá a pružná mačina, ktorá je vzápätí po založení trávnika schopná záťažeVhodná pre väčšinu pôdnych typovOdolná voči machom aj burinámBalenie 10 kgZloženie trávnej zmesi FLORIA Kráľ trávnikov, 10 kgKostrava červená: Calliope 15 %, Anisette 10 %, Helena 10 %Lipnica lúčna: Conni 15 %Mätonoh trváci: Esquire 15 %, Merci 15 %Kostrava trsteníkovitá: Southern comfort 20 %Dávkovanie: 10 kg/500 m2ZeolitZeolit je prírodný materiál, ktorý dokáže zadržať spoločne s vodou aj živiny. Nedochádza k ich vyplavovaniu do spodných vrstiev pôdy. Šetrí vodu. Zeolit sa používa na odľahčovanie pôdy a ako regulátor pôdnej vlhkosti predlžuje účinok minerálnych hnojív. Svojimi vlastnosťami zaručí optimálne podmienky na rýchle a rovnomerné klíčenie semien. Podporuje bohatú tvorbu zdravých koreňov.

 

Názov:
FLORIA Kráľ trávnikov, 10 kg
Výrobca:
SKU:
AF371126796

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk