HLEDAT
MENU
FIBARO pohybový snímač

FIBARO pohybový snímač

FIBARO pohybový snímač od kvalitného výrobcu FIBARO je dostupný u nás za bezkonkurenčnú cenu. Získajte tento kvalitný produkt v našom e-shope. FIBARO pohybový snímač Stojí u nás 74.90 €

74.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Pohybový senzor FIBARO pohybový snímač:FIBARO pohybový senzor pri absencii pohybu v dome spolu s Home Center spustí vopred nastavený scenár: upozorní vás alebo sám automaticky aktivuje alarm, zavrie okná, zhasne svetla, vypne nepotrebné zariadenia a zníži teplotu vykurovania. Vďaka ultra citlivému senzoru rozozná pohyb domácich maznáčikov od pohybu ľudí. Nemusíte sa tak báť zbytočných poplachov. Rozozná dokonca aj počet osôb. Ak je vás v miestnosti viac, môže sa napríklad zvýšiť výkon ventilácie. Vypne nočné lampičky potom, čo vaše dieťa zaspí. Vaše dieťa sa nebude báť a vy sa nebudete musieť starať o účty za elektrinu. Pokročilé nastavenia umožní pri prebudení zapnúť stlmené svetlo a zahrať obľúbenú uspávanku.vypnutévypnutéZariadenie podporuje Apple HomeKitPo vybalení snímača Fibaro z krabice ho môžete jednoducho pripojiť k Apple HomeKit. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu FIBARO a prispôsobiť si systém tak, aby vyhovoval vašim osobným potrebám. Znovuobjavte svoj domov prostredníctvom tejto jedinečnej modernej technológie.Pripomenie vám aktivovanie alarmuFIBARO pohybový senzor pri absencii pohybu v dome spolu s Home Center spustí vopred nastavený scenár: upozorní vás alebo sám automaticky aktivuje alarm, zavrie okná, zhasne svetlá, vypne nepotrebné zariadenia a zníži teplotu vykurovania.vypnutévypnutéSpozná, kto sa hýbeVďaka ultra citlivému senzoru rozozná pohyb domácich maznáčikov od pohybu ľudí. Nemusíte sa tak báť zbytočných poplachov. Rozozná dokonca aj počet osôb. Ak je vás v miestnosti viac, môže sa napríklad zvýšiť výkon ventilácie.Inteligentná pestúnkaVypne nočné lampičky po tom, čo vaše dieťa zaspí. Vaše dieťa sa nebude báť a vy sa nebudete musieť starať o účty za elektrinu. Pokročilé nastavenie umožní pri prebudení zapnúť stlmené svetlo a zahrať obľúbenú uspávanku.vypnutévypnutéRegulácia teplotyTeplota na úrovni stropu sa líši od teploty pri podlahe. Ak máte detektor na strope, je možné ho ľahko nastaviť, aby tento rozdiel bral do úvahy a kúrenie bolo presné. Pre efektívnu reguláciu teploty spolupracujú rôzne moduly so snímačom teploty v miestnosti.Pokročilý ochrancaDetektor pohybu je sám vybavený ochranou proti krádeži. Akýkoľvek pokus ho premiestniť alebo zmeniť uhol jeho pohľadu spustí poplach a vy o tom budete vedieť okamžitou notifikáciou. Ako jeden z mála produktov svojho druhu dokáže spolu s pohybom detekovať aj zemetrasenie.vypnutévypnutéVždy vie, čo robiťPonúka nekonečné možnosti pri integrácii s ďalšími zariadeniami. Ráno spozná, že vstávate, spustí hudbu a roztiahne žalúzie, vyvetrá, stačí nastaviť. Vo večerných hodinách môže automaticky zapnúť svetlá, spustiť záznam a poslať video z kamery do vášho mobilného telefónu.

 

Názov:
FIBARO pohybový snímač
Výrobca:
SKU:
AF371069604

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk