HLEDAT
MENU
FIBARO Heat Controller HK

FIBARO Heat Controller HK

FIBARO Heat Controller HK od veľkej značky FIBARO môžete ho u nás získať za skvelú cenu. Vyberte si u nás z naozaj širokej ponuky produktov. FIBARO Heat Controller HK na našich stránkach za 98.90 €

98.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Termostatická hlavica FIBARO Heat Controller HK:Fibaro Heat Controller HK je inteligentný izbový termostat, ktorý umožní pohodlné nastavenie teploty v akejkoľvek miestnosti. Vďaka inovatívnemu algoritmu analýzy priestorov vypočíta na základe veľkosti izby presnú dobu, ktorá je potrebná pre dosiahnutie požadovanej teploty. Zohľadňuje tiež podmienky v izbe, počet ľudí a ďalšie faktory, ktoré majú vplyv na vykurovanie. Každý radiátor je riadený samostatne, čo je efektívne a oveľa úspornejšie než pri použití klasických termostatických hlavíc. S hlavicami Fibaro Heat Controller HK ušetríte až 42 % nákladov na vykurovanie.Kľúčové vlastnosti inteligentného izbového termostatu Fibaro Heat Controller HKKompatibilný s väčšinou radiátorov – M30 × 1,5, RTD-N a RA-NJednoduchá montáž bez asistencie odborníkaDetský bezpečnostný zámokPodpora Amazon Alexa, Google Assistant či Apple SiriZnižuje náklady na vykurovanieVyužíva inovatívne algoritmyFibaro Heat Contoller HK nastaví teplotu podľa vašich potriebAktuálna teplota v izbe je indikovaná prostredníctvom kruhového LED prstenca – už tak nebudete musieť používať rôzne teplomery pre zistenie teploty. Pre každú miestnosť môžete nastaviť individuálny plán – nevykurujte zbytočne domácnosť keď nie ste doma a naopak doprajte si komfortnú teplotu v kúpeľni pri sprchovaní. Integrovaný senzor pohybu zisťuje prítomnosť osôb v izbe a na základe toho upravuje teplotu, keď v izbe nie ste, tak je teplota znížená a naopak.Inovatívna termohlavicaHlavicu Fibaro Heat Controller HK môžete nainštalovať na ľubovoľný počet radiátorov, prípadne do každej miestnosti vo vašej domácnosti, vďaka čomu tak získate optimálnu kontrolu nad vykurovaním. K hlavici možno pripojiť externý snímač teploty (voliteľné príslušenstvo) a umiestniť ho na vami vybrané miesto tak, aby nameraná teplota bola čo najpresnejšia. Výhodou systému Fibaro je možnosť ho zapojiť do inteligentnej domácnosti a ovládať ho pomocou hlasu (kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant či Apple Siri), mobilnou aplikáciou alebo manuálne. Jednoduché použitie Fibaro Heat Controller HKTermohlavica je napájaná štandardnou batériou, ktoré sa využívajú napr. v mobilných telefónoch, možno ich teda nabíjať štandardnými USB nabíjačkami. Ďalšou výhodou Fibaro vykurovacieho systému je, že neustále monitoruje stav vášho vykurovacieho systému. V okamihu, keď zaznamená najmenší problém, ihneď vás naň upozorní.

 

Názov:
FIBARO Heat Controller HK
Výrobca:
SKU:
AF371148358

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk