HLEDAT
MENU
Dyson Purifier Hot + Cool HP07

Dyson Purifier Hot + Cool HP07

Dyson Purifier Hot + Cool HP07 od značky Dyson je u nás momentálne k dispozícii za skvelú cenu. Kúpte si tento výrobok u nás za skvelú cenu online. Dyson Purifier Hot + Cool HP07 lacno za 685.90 €

685.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Čistička vzduchu Dyson Purifier Hot + Cool HP07:Dyson Purifier Hot + Cool HP07 – čistička vzduchu a ventilátor s funkciou vykurovania v jednomČistička vzduchu Dyson Purifier Hot + Cool HP07 disponuje technológiou Air Multiplier generujúcou cirkulujúcu energiu – do prístroja sú nasávané znečisťujúce látky a následne je čistý vzduch distribuovaný do celej miestnosti.Zlá kvalita vzduchu nie je problém iba vonkajších priestorov, ale hlavne interiérov, kde sa kumuluje peľ rastlín, výpary z varenia, prchavé organické zlúčeniny a benzén zo sprejov a sviečok. Čistička vzduchu Dyson Purifier Hot + Cool HP07 tieto nečistoty automaticky deteguje a odstraňuje.Potenciálne škodlivé častice a plyny nachádzajúce sa v domácnostiPM10Peľ a alergény z rastlín a kvetovPM5.0Baktérie a plesnePM2.5Priemyslové emisiePM0.1Ultrajemné častice a vírusyFormaldehydKoberce, rohože a podlahové krytinyPachyDomáce splodiny a varenieBenzén a TOLČistiace prostriedky a vonné sviečkyOxid dusičitýPlynové kachle a výfuky automobilovDyson Purifier Hot + Cool HP07 zaručí úplné utesnenie vďaka HEPA 13Nielen filter, ale celý prístroj zodpovedá štandardom HEPA H13. Všetko, čo sa dostane dovnútra, tam aj zostane.Čistička vzduchu Dyson Purifier Hot + Cool HP07 zachytí plyny i veľmi jemné časticeČistička vzduchu Dyson Purifier Hot+Cool HP07 čistí vzduch a odstraňuje 99,95 % častíc (baktérie, prach, vírusy, či peľ) od veľkosti 0,1 mikrometra. Filter s aktívnym uhlíkom absorbuje plyny4, pachy a prchavé organické látky.Čistička vzduchu Dyson Purifier Hot + Cool HP07 automaticky deteguje a diagnostikujeČistička vzduchu Dyson je vybavená tromi senzormi, ktoré neustále analyzujú vzduch a jedinečný algoritmus kontroluje dáta každú sekundu. Vďaka tomu je umožnené presné monitorovanie, zobrazovanie a reakcie na kvalitu vzduchu.Rýchle a rovnomerné ohriatie miestnostiČistička Dyson Purifier Hot + Cool HP07 disponuje technológiou Air Multiplier, ktorá distribuuje vyčistený a ohriaty prúd vzduchu rovnomerne do celej miestnosti. Pri dosiahnutí požadovanej teploty automaticky vypne vykurovanie.Vlastnosti čističky vzduchu Dyson Purifier Hot + Cool HP07Osviežte sa v horúcich letných dňoch silným prúdom čistého studeného vzduchu.Technológia Air Multiplier distribuuje teplý vyčistený vzduch po celej miestnosti.Rozptýlený režim odvádza prúd vzduchu cez zadnú časť prístroja a čistí vzduch bez prievanu.Mobilná aplikácia Dyson Link umožňuje ovládanie, či kontrolu kvality vzduchu na diaľku. Čistička vzduchu Dyson Purifier Hot + Cool HP07 podporuje hlasové ovládanie.Zaoblený a magnetický diaľkový ovládač na jednoduché pripevnenie k prístroju.Nočný režim čistí vzduch pomocou najtichších nastavení spolu so stlmeným displejom.Výmena filtra je jednoduchá a rýchla. Na nutnosť jeho výmeny budete upozornení na displeji, alebo v aplikácii Dyson Link.Nastaviteľná oscilácia distribuuje vzduch po celej miestnosti.

 

Názov:
Dyson Purifier Hot + Cool HP07
Výrobca:
SKU:
AF371168570

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk