HLEDAT
MENU
DUUX Bright White SMART

DUUX Bright White SMART

DUUX Bright White SMART s pečaťou kvality od DUUX je momentálne v predaji. Získajte kvalitné produkty online u nás za skvelé ceny. DUUX Bright White SMART momentálne k dispozícii za 229.49 €

229.49 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Čistička vzduchu DUUX Bright White SMART:Čistička vzduchu Duux dokáže vykúzliť príjemnejší vzduch a zaistí voľnejšie dýchanie alergikom. Tento pohotový mobilný pracant je úplne ideálny pre všetky interiéry do veľkosti až 27 m2. O skvelej efektivite v čistení ovzdušia dokonale uisťuje jej vzduchový výkon – čistička vzduchu zvládne odfiltrovať dokonca až 200 m3/hod. Najdôležitejším filtračným prvkom DUUX Bright White SMART je vzduchový filter HEPA, ktorý účinne zvládne zachytiť skoro 99 % baktérií, prachu aj iných alergénov. Vo finále čistička vzduchu vyfúkavaný vzduch doplní o anióny, čím ozdravujúco pôsobí na celý náš organizmus. Významné vlastnosti čističky vzduchu DUUX Bright White SMART DUUX Bright White SMART je odporúčaná pre veľkosť miestnosti 27 m2 HEPA filter absorbuje maximálne množstvo alergénov, baktérií aj prachu Funkcie čističky vzduchu Duux: senzor kvality ovzdušia, časovač, regulácia výkonu, displej, nočný režim, automatický režim a ionizácia vzduchu Maximálna hlučnosť 54 dB(A), minimálna hlučnosť 32 dB(A) Výkon čistenia 200 m3/hod Funkcie čističky ovzdušia DUUX Bright White SMART Inteligentná čistička vzduchu DUUX Bright White SMART pomocou senzora rozpozná, aký je existujúci stav vzduchu, a podľa nasnímania vypočíta, či nastala správna chvíľa vzduch vylepšiť a vyčistiť. Čistička vzduchu vás milo prekvapí časovačom, pomocou ktorého si na základe ľubovoľných preferencií jednoducho stanovíte interval aktivity prístroja. Výkon možno kedykoľvek zvyšovať či znižovať a takto ľahko regulovať nielen mieru hluku, ale aj spotrebu energie. Na aktivitu čističky DUUX Bright White SMART počas relaxácie máte k dispozícii individuálny režim so zníženou hlučnosťou. Zároveň je vybavená inteligentným automatickým režimom, ktorý na základe toho, aký bude stav ovzdušia plynule reguluje silu výkonu.

 

Názov:
DUUX Bright White SMART
Výrobca:
SKU:
AF371133103
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
6699
produktov
1767
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk