HLEDAT
MENU
DISICLEAN Surface Non-Foaming 5 l

DISICLEAN Surface Non-Foaming 5 l

DISICLEAN Surface Non-Foaming 5 l od výrobcu H2O COOL môžete si ho u nás kúpiť len teraz za skvelú cenu. Nakupujte bezpečne a rýchlo online. DISICLEAN Surface Non-Foaming 5 l aktuálne zrovna za 45.90 €

45.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Univerzálny čistič DISICLEAN Surface Non-Foaming 5 l: Zaobstarajte si praktického pomocníka na dezinfekciu verejných priestorov DISICLEAN Surface Non-Foaming. Tento polymérny nepenivý dezinfekčný prostriedok s odmasťovacím účinkom je určený na dezinfekciu a čistenie rôznych povrchov, predmetov a nástrojov. Má bezchlórové zloženie a nepoškodzuje ošetrovaný materiál. Povrchový nepenivý dezinfekčný prostriedok DISICLEAN odstraňuje baktérie, plesne, vírusy a zápachy. Pri nízkych koncentráciách pracovného roztoku nie je potrebné následné oplachovanie vodou. Dezinfekcia sa dodáva v praktickom 5 l kanistri. Kľúčové vlastnosti dezinfekčného prostriedku DISICLEAN Surface Non-FoamingPolymérová dezinfekcia povrchu s odmasťovacou schopnosťouNepenivý, vysoko koncentrovaný tekutý čistiaci prostriedokDISICLEAN Surface Non-Foaming je určený na dezinfekciu a čistenie povrchov, predmetov a nástrojovS baktericídnym, virucídnym, fungicídnym a protiplesňovým účinkomOdstraňuje aj zápachyBezchlórové zloženie prípravku DISICLEAN Surface Non-Foaming nepoškodzuje ošetrovaný povrchNižšiu koncentráciu roztoku nie je potrebné následne oplachovať z povrchu Dezinfekcia DISICLEAN Surface Non-Foaming sa riedi vodou podľa stupňa znečistenia povrchuDodáva sa v praktickom 5 l kanistri Dávkovanie: Normálne dávkovanie: 30 – 50 ml/10 litrov vodyPri vysokom znečistení: 50 – 150 ml/10 litrov vodyBezpečnosť a prvá pomoc: H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. H412 Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné rukavice a ochranné okuliare.P305 + P351 + P338 V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút opatrne oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné ich vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. P302 + P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.P501 Zneškodnite obsah a obal ako nebezpečný odpad. EUH208 Obsahuje polyhexametylén guanidínhydrochlorid. Môže vyvolať alergickú reakciu. Zloženie: 5 – 15 % neiónové povrchovo aktívne látky; parfumy; dezinfekčné prostriedky; 2,4-dimetyl-3-cyklohexene carboxaldehyde; tetrametyl acetyloktahydronaftalenesÚčinná látka: Alkyl(C12-16)dimetylbenzylamóniumchlorid 0,175 g/100 gPoužívajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte informácie na obale a priložené informácie o prípravku.

 

Názov:
DISICLEAN Surface Non-Foaming 5 l
Výrobca:
SKU:
AF371132209

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk