HLEDAT
MENU
DISICLEAN Surface Foaming 3 l

DISICLEAN Surface Foaming 3 l

DISICLEAN Surface Foaming 3 l od značky H2O COOL , produkt máme práve teraz v obmedzenom množstve, neváhajte s nákupom. Získajte kvalitné produkty online u nás za skvelé ceny. DISICLEAN Surface Foaming 3 l aktuálne výhodne za 21.90 €

21.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Čistiaca pena DISICLEAN Surface Foaming 3 l: Zaobstarajte si praktického pomocníka na dezinfekciu verejných priestorov s penivým prípravkom DISICLEAN Surface Foaming. Tento polymérny penový dezinfekčný prostriedok s odmasťovacím účinkom je určený na dezinfekciu a čistenie rôznych povrchov, predmetov a nástrojov. Má bezchlórové zloženie a nepoškodzuje ošetrovaný materiál. Penový dezinfekčný prostriedok DISICLEAN Surface Foaming odstraňuje baktérie, plesne, vírusy a zápachy. Pri nízkych koncentráciách pracovného roztoku nie je potrebné následné oplachovanie vodou. Dezinfekčný prostriedok sa dodáva v praktickom 3 l kanistri. Kľúčové vlastnosti dezinfekčného prostriedku DISICLEAN Surface FoamingPolymérová dezinfekcia povrchov s odmasťovacou schopnosťouPenivý vysoko koncentrovaný tekutý čistiaci prostriedok DISICLEANDISICLEAN Surface Foaming je určený na dezinfekciu a čistenie povrchov, predmetov a nástrojovS baktericídnym, virucídnym, fungicídnym a protiplesňovým účinkomOdstraňuje aj zápachyBezchlórové zloženie prípravku DISICLEAN Surface Foaming nepoškodzuje ošetrovaný povrchNižšiu koncentráciu roztoku nie je potrebné následne oplachovať z povrchu DISICLEAN Surface Foaming sa riedi vodou podľa stupňa znečistenia povrchuDodáva sa v praktickom 3 l kanistri Dávkovanie: Normálne dávkovanie: 30 – 50 ml/10 litrov vodyPri vysokom znečistení: 50 – 150 ml/10 litrov vodyBezpečnosť a prvá pomoc: H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. H412 Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné rukavice a ochranné okuliareP305 + P351 + P338 V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút opatrne oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné ich vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. P302 + P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.P501 Zneškodnite obsah a obal ako nebezpečný odpad. EUH208 Obsahuje polyhexametylén guanidínhydrochlorid. Môže vyvolať alergickú reakciu. Zloženie: 5 – 15 % neiónové povrchovo aktívne látky; parfumy; dezinfekčné prostriedky; 2,4-dimetyl-3-cyklohexene carboxaldehyde; tetrametyl acetyloctahydronaphthalenesÚčinná látka: Alkyl(C12-16)dimetylbenzylamóniumchlorid 0,175 g/100 gPoužívajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte informácie na obale a priložené informácie o prípravku.

 

Názov:
DISICLEAN Surface Foaming 3 l
Výrobca:
SKU:
AF371132215

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk