HLEDAT
MENU
DISICLEAN Profi 5 l

DISICLEAN Profi 5 l

DISICLEAN Profi 5 l od nášho výrobcu H2O COOL . Produkt je v súčasnosti k dispozícii za skvelú cenu. V eshope dostanete naozaj kvalitu za rozumné peniaze. DISICLEAN Profi 5 l výhodne ted u nás za 85.90 €

85.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Dezinfekcia DISICLEAN Profi 5 l: Univerzálny polymérový dezinfekčný prípravok DISICLEAN Profi je určený na okamžitú dezinfekciu povrchov v najrôznejších zariadeniach a prevádzkach (priemysel, ubytovacie zariadenia, potravinárstvo, školstvo, vzduchotechnika, zdravotníctvo, športové odvetvia, reštaurácie a jedálne). Má bezchlórové zloženie a nepoškodzuje ošetrovaný materiál. DISICLEAN Profi vyniká silným a dlhotrvajúcim antivírusovým, antibakteriálnym a protiplesňovým účinkom. Navyše odstraňuje aj pachy. Je dodávaný v praktickom 5 l kanistri. Kľúčové vlastnosti dezinfekcie DISICLEAN ProfiUniverzálna polymérová dezinfekcia povrchovNa rýchlu dezinfekciu v priemysle, ubytovacích zariadeniach, potravinárstve, školstve, vzduchotechnike, zdravotníctve, v športových odvetviach, reštauráciách a jedálňachSilný a dlhotrvajúci antivírusový, antibakteriálny a protiplesňový účinokOdstraňuje aj zápachyBezchlórové zloženie prípravku DISICLEAN Profi nepoškodzuje ošetrovaný materiálDodávané v praktickom 5 l kanistri Bezpečnosť a prvá pomoc: H317: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. H319: Spôsobuje vážne podráždenie očí. H412: Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P280: Používajte ochranné rukavice a ochranné okuliare.P305 + P351 + P338: V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút opatrne oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné ich vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. P302 + P352: PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. P501: Odstráňte obsah a obal ako nebezpečný odpad. Obsahuje: Polyhexamethylen guanidinhydrochlorid; menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky; parfumy; dezinfekčné prostriedky. Účinná látka: Alkyl (C12-C16) benzyl (dimetyl) amóniumchlorid 0,25 g/100 g. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte informácie na obale a priložené informácie o prípravku.

 

Názov:
DISICLEAN Profi 5 l
Výrobca:
SKU:
AF371132200
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
6699
produktov
1767
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk