HLEDAT
MENU
D-Link DAP-1665

D-Link DAP-1665

D-Link DAP-1665 od tejto značky D-Link je dostupný lacno a pohodlne online. Nakupujte naozaj rýchlo, kým máme tovar na sklade. D-Link DAP-1665 aktuálne zrovna za 83.90 €

83.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

WiFi Access Point D-Link DAP-1665:Access Point D-Link DAP-1665 kombinuje vysokú bezdrôtovú rýchlosť a vynikajúcu dosah. Podporuje prevádzku na 2 pásmach súčasne a široké možnosti zabezpečenia. Zariadenie možno využiť aj ako bridge klient, alebo extender.Dvojpásmový prístupový bodPomocou zariadenia WiFi Access Point od D-Linku ľahko zavediete sieť aj do vzdialenejších miest od vášho routeru. Prístupový bod stačí prepojiť káblom zo smerovača a v danom mieste vytvorí novú WiFi sieť so silným signálom. DAP-1665 možno využiť aj ako bridge alebo klient pre ďalšie zariadenia s WiFi alebo káblovým Ethernetom. Ak vám stačí len rozšírenie existujúcej WiFi, možno využiť režim extendera.vypnuté vypnuté Hlavné vlastnostiKombinácia vysokej bezdrôtovej rýchlosti a dosahuJednoduchá inštaláciaDvojica externých antén pre kvalitný signálPodporuje súčasnú prevádzku na 2 pásmachCelková rýchlosť až 1 200 Mbps (300 + 900)4 operačné režimy (AP, bridge, klient, extender)Podpora WPS pre bezpečné pripojenieKomplexné zabezpečenie a pravidláWebové rozhranie pre administráciuBezdrôtový výkon novej generácieNech si zvolíte akýkoľvek režim, zariadenie vždy vytvorí dvojpásmovú WiFi so zlepšeným signálom pre dlhší dosah. Štandardné 2,4 GHz je vhodné pre menej náročné prenosy napríklad ineligentného telefónu. Pásmo 5 GHz s rýchlosťou až 867 Mbps umožní bez problémov streamovať videá v Ultra HD rozlíšení a zaistí aj dostatočnú rýchlosť prenosu dát pre plynulé hranie online hier.vypnuté vypnuté Vaša sieť, vaše pravidláDAP-1665 je vybavený pokročilými funkciami pre zabezpečenie vašej siete a prenášaných dát. Samozrejmosťou je šifrovanie prenosu WPA2, ale aj ďalšie pokročilé funkcie, ako je povolenie určitého zariadenie podľa MAC adresy alebo obmedzenie prostriedkov jednotlivým používateľom. Prístupový bod je vybavený aj plánovačom vypínania WiFi, čím šetrí nielen energiu, ale zvyšuje aj bezpečnosť siete. 

 

Názov:
D-Link DAP-1665
Výrobca:
SKU:
AF371145684

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk