HLEDAT
MENU
CIF All in 1 Lemon 70 % Naturally 8× 26 ks

CIF All in 1 Lemon 70 % Naturally 8× 26 ks

CIF All in 1 Lemon 70 % Naturally 8× 26 ks od známeho dodávateľa Cif , znie to neuveriteľne, ale produkt od nás môžete kúpiť naozaj lacno. Získajte nové a kvalitné produkty za skvelú cenu. CIF All in 1 Lemon 70 % Naturally 8× 26 ks v skvelej akcii za 49.90 €

49.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Ekologické tablety do umývačky CIF All in 1 Lemon 70 % Naturally 8× 26 ks: Tradičná značka CIF neustále inovuje a vylepšuje svoje produkty a snaží sa nájsť lepšie riešenie pre naše životné prostredie a planétu. Teraz prichádza s novými eko tabletami do umývačky All in 1 Lemon 70 % Naturally 26 ks. Tieto tablety odstraňujú odolné škvrny, zaisťujú žiarivo čistý riad pri každom umytí a zároveň spĺňajú všetky požiadavky pre Ecolabel. Obsahujú 70 % prírodne odvodených zložiek a sú vhodné aj na umývanie v ekologických a krátkych cykloch. Dodávajú sa v plne recyklovateľnom obale. Balenie CIF All in 1 Lemon 70 % Naturally obsahuje 26 tabliet so sviežou citrónovou vôňou. Kľúčové vlastnosti tabliet do umývačky CIF All in 1 Lemon 70 % Naturally 26 ksEko tablety do umývačky riadu od CIFOdstraňujú odolné škvrny a zaisťujú žiarivo čistý riad pri každom umytíTablety obsahujú 70 % prírodne odvodených zložiekObal je plne recyklovateľný za podmienky existencie lokálneho recyklačného zariadenia na to určenéhoVhodné aj na umývanie v ekologických a krátkych cyklochSo sviežou citrónovou vôňouTablety CIF All in 1 Lemon 70 % Naturally boli ocenené certifikátom EU Ecolabel Zloženie: 5 až 15 %: bieliace činidlá na báze kyslíka < 5 %: polykarboxyláty, neiónové povrchovo aktívne látky, fosfonáty, enzýmy, parfum.Tipy pre použitie: Odporúčané dávkovanie: 1 tableta na 1 umývací cyklus. Vložte tabletu do dávkovača, vyhnite sa dotyku s mokrými rukami. Zvoľte program s nízkou teplotou (45 °C alebo 50 °C), pre minimalizovanie spotreby vody, energie a zníženie znečistenia vody. Nie je potrebné pridávať soľ alebo leštidlo: tieto funkcie sú obsiahnuté v tablete. Pre veľmi tvrdú vodu (> 35 °FH) sa odporúča pridať soľ do umývačky. Striekacie ramená pravidelne čistite a uistite sa, že sa môžu voľne otáčať. Do umývačky vkladajte len materiál vhodný do umývačky riadu – bez dreva, striebra, hliníka, cínu, medi, starožitností, ručne maľovanej keramiky a niektorých druhov plastov. Skladovanie: Vždy uzavrite balenie tabliet po každom použití a uchovávajte tablety mimo teplo a vlhkosť. Varovanie: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu.

 

Názov:
CIF All in 1 Lemon 70 % Naturally 8× 26 ks
Výrobca:
SKU:
AF371549939

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk