HLEDAT
MENU
CHICCO Teplomer digitálny infračervený Thermo Family Bluetooth

CHICCO Teplomer digitálny infračervený Thermo Family Bluetooth

CHICCO Teplomer digitálny infračervený Thermo Family Bluetooth od veľkého a známeho výrobcu Chicco je dostupný teraz u nás za skvelú cenu. Nakupujte bezpečne a rýchlo online. CHICCO Teplomer digitálny infračervený Thermo Family Bluetooth - teraz nakúpite za 45.90 €

45.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Detský teplomer CHICCO Teplomer digitálny infračervený Thermo Family Bluetooth: Digitálny infračervený teplomer Chicco Thermo Family Bluetooth sa vám bude hodiť ako v prípade choroby, tak na bežnú prevádzku v domácnosti s dieťaťom. Teplomerom Chicco môžete bezkontaktne merať teplotu človeka vo dne aj v noci, pohodlne zistiť teplotu večerného mliečka pre dieťa či teplotu vody vo vani. Veľký displej počas jednej sekundy ukáže nameranú hodnotu. V prípade horúčky nad 38 °C vás upozorní, zároveň vám napovie zobrazený smajlík. Teplomer Chicco disponuje pamäťou 10 hodnôt. Veľkou prednosťou je možnosť spojiť Chicco Thermo Family s vaším smartfónom vďaka funkcii Bluetooth. Kľúčové vlastnosti digitálneho teplomeru Chicco Thermo Family BluetoothDigitálny teplomer Chicco Thermo Family Bluetooth pre celú rodinuZmeria teplotu človeka aj teplotu ďalších vecí v domácnostiPohodlne zmeriate napríklad teplotu mlieka pre dieťa alebo vody vo vaniVďaka bezkontaktnému meraniu možno dieťa zmerať ľahko aj počas spánkuTeplomer Chicco Thermo Family Bluetooth má veľký prehľadný displejNameraná teplota sa zobrazí v priebehu jednej sekundyUpozornenie v prípade horúčky nad 38 °C, napovie tiež smajlíkTeplomer Chicco disponuje pamäťou na 10 hodnôt Indikátor stavu batérie, možnosť výberu °C/°FSpojenie s aplikáciou Chicco Baby Universe prostredníctvom BluetoothAplikácia umožňuje zaznamenávať namerané hodnoty, symptómy, lieky, vytvárať grafyKaždý člen rodiny môže mať svoj profil, možnosť zdieľaniaInformácie dôležité pre lekára tak máte vždy pri sebeAplikácia je dostupná pre iOS / Android Spojte teplomer Chicco s aplikáciouIste vás poteší, že údaje z teplomera Chicco môžete synchronizovať so svojím mobilným telefónom v aplikácii Chicco Baby Universe. Aplikácia je dostupná pre iOS a Android a umožňuje zaznamenať namerané hodnoty, symptómy aj lieky, vytvárať grafy a zdieľať tieto informácie s inou osobou. Samozrejme nechýba možnosť vytvoriť viac profilov pre každého člena rodiny. V prípade návštevy lekára tak máte všetky potrebné informácie pri sebe.

 

Názov:
CHICCO Teplomer digitálny infračervený Thermo Family Bluetooth
Výrobca:
SKU:
AF371128213
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
6699
produktov
1767
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk