HLEDAT
MENU
Cel-Tec Disk 360 WiFi

Cel-Tec Disk 360 WiFi

Cel-Tec Disk 360 WiFi od tejto značky CEL-TEC , tovar u nás kúpite teraz vo výpredaji, tak ho neprehliadnite. Nakupujte online a ušetrite čas a peniaze - nakupujte online. Cel-Tec Disk 360 WiFi momentálne v akcii za 88.90 €

88.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

IP kamera Cel-Tec Disk 360 WiFi:Flexibilná vnútorná IP kamera do vašej domácnostiMonitorujte priestor, bez toho aby to niekto musel vedieť. Cel-Tec Disk 360 WiFi je bezpečnostná kamera maskovaná ako dymový senzor, od ktorého by ste bežne nečakali obrazový záznam. Pri stropnej inštalácii vyhotovuje Cel-Tec Disk 360 WiFi záznam v uhle 360°, má pre ľudské oči neviditeľný nočný IR prísvit, je dostupná cez mobilnú aplikáciu,detekuje pohyb a následne zasiela upozornenia a nahráva na microSD kartu. V nenápadnej podobe teda vie všetko, čo štandardné kamery.Kľúčové vlastnosti kamery Cel-Tec Disk 360 WiFiKamera skrytá v makete dymového hlásičaJednoduchá inštalácia vďaka Plug and Play nastaveniu360° záber pri stropnej inštalácii/180° pri vertikálnejCel-Tec Disk 360 WiFi využíva HD senzor (1 280 × 960 px)Dostupnosť cez intuitívnu mobilnú aplikáciu (Android, iOS)Nočný IR prísvit pomocou 4 LEDDetekcia pohybu so zaslaním notifikácie na váš inteligentný telefónMožnosť nahrávania záznamu do slučky – najstaršie záznamy budú nahradené tými novýmiObojsmerné audio (reproduktor a mikrofón)Podpora až 128 GB microSD kartyZabudované WiFi pripojenie s možnosťou online sledovaniaRežimy zobrazenia IP kamery CEL-TEC Disk 360 WiFiE-PTZ/Panoramatický/Kombinovaný/Tradičný obraz (bez deformácie, delený)/KoridorPraktické funkcie domácej kamery Cel-Tec Disk 360 WiFiKamera do bytu stráži za vás. Detekuje pohyb v celom sledovanom priestore. Akonáhle dôjde k udalosti, aktivuje sa záznam na vloženú pamäťovú kartu microSD a odošle upozornenie na telefón. Ihneď budete v obraze, či ide o planý poplach, alebo sa skutočne niečo deje. S obojstrannou komunikáciou môžete na diaľku hovoriť s prítomnými osobami. Na komfortné využívanie všetkých funkcií stačí kameru do domu Cel-Tec Disk 360 WiFi bezdrôtovo spojiť s miestnou WiFi sieťou. Potom sa na kameru pripojíte mobilným telefónom odkiaľkoľvek, kde je internetové pripojenie. Cel-Tec Disk 360 WiFi podporuje až 128 GB microSD karty.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk