BTV Arzenal 30 tr.S1

BTV Arzenal 30 tr.S1

BTV Arzenal 30 tr.S1 od nášho výrobcu BTV je pre vás k dispozícii za skvelú cenu. Nakupujte kvalitné produkty bezpečne online v našom e-shope. BTV Arzenal 30 tr.S1 - produkt momentálne predávame za 285.65 €

285.65 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Sejf BTV Arzenal 30 tr.S1:Chcete si zaobstarať spoľahlivé, ale neveľmi finančne náročné riešenie na ochranu vašich dôležitých zmlúv alebo aj menšej sumy peňazí? Potom teda je sejf to pravé pre vašu potrebu. Domáci sejf BTV Arzenal 30 tr.S1 patrí k najobľúbenejším produktom medzi používateľmi z tejto kategórie. Hravo uschová akékoľvek dôležité dokumenty, peniaze alebo šperky nižšej hodnoty. Ak ste majiteľom zbrane, viete, že jej skladovanie vyžaduje dôležité pravidlá. Zbraňový sejf vás podporí v správnom dodržiavaní legislatívnych požiadaviek, umožňuje umiestnenie zbrane a streliva do odlišných sekcií. Svojou veľkosťou sa hodí na krátke zbrane. Z dôvodu zaistenia bezpečnosti je nutné, aby bol sejf pripevnený do steny a do podlahy. Dôležitým aspektom je, že u sejfu, na rozdiel od trezora, by ste nemali očakávať certifikát zámku a plášťa. Aj tak sa však nemusíte obávať straty svojich vecí, chýba síce certifikát, ale tento fakt je vyvážený nižšou obstarávacou cenou sejfu. Aby sa zákazník mohol v ponuke dobre vyznať, sa sejfy radia pomocou bezpečnostných tried, tá je konkrétne tu definovaná ako S1. Sejf otvoríte za pomoci kľúča, odpadne vám tak napríklad stres so zabudnutím číselného kódu. Farba sejfu BTV Arzenal 30 tr.S1 je hnedá. Účinná a kvalitná ochrana je základom pre život bez strachu o vaše cennosti. Zásadné vlastnosti BTV Arzenal 30 tr.S1 Obľúbený domáci sejf sa ľahko ovláda a vďaka jeho rozmerom aj bez ťažkostí uskladňuje Zbraňový sejf ponúka jednoduché uloženie všetkých vašich pušiek a pištolí Patrí k bezpečnostnej triede S1 Zamknutie sejfu BTV Arzenal 30 tr.S1 sa uskutočňuje pomocou kľúča Na upevnenie do steny a do podlahy sú predpripravené otvory na povrchu Rozmery sejfu BTV Arzenal 30 tr.S1 Než si zaobstaráte sejf, mali by ste poznať, ktoré veci potrebujete zabezpečiť. Sejf BTV Arzenal 30 tr.S1 patrí vďaka svojim rozmerom medzi stredné produkty vo svojej sekcii. Konkrétne vonkajšie rozmery dosahujú 30 × 44 × 35,5 cm. Vnútorné rozmery potom predstavujú 29,4 × 43,4 × 30,1 cm. Hmotnosť sejfu neovplyvňuje jeho bezpečnosť. Tá je viac určovaná jeho opláštením. Hmotnosť je skôr praktickou záležitosťou, ktorá vás bude zaujímať napríklad vo chvíli sťahovania. Tento produkt BTV bol vyrobený s hmotnosťou 23 kg.

 

Názov:
BTV Arzenal 30 tr.S1
Výrobca:
SKU:
AF627483615
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
45395
produktov
2520
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk