HLEDAT
MENU
Bosch UniversalTemp termodetektor

Bosch UniversalTemp termodetektor

Bosch UniversalTemp termodetektor od našej známej značky Bosch , momentálne si môžete kúpiť od tohto výrobcu za výhodnú cenu. Určite budete spokojní s kúpou tohto výrobku. Bosch UniversalTemp termodetektor aktuálne za super cenu 40.90 €

40.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Digitálny teplomer Bosch UniversalTemp termodetektor:BOSCH UniversalTemp je kvalitne spracovaný digitálny teplomer, ktorý je určený na bezkontaktné meranie teploty v rozsahu od -30 do 500 °C s použitím infračervenej laserovej technológie. Teplomer ponúka celkom tri režimy merania, ktoré je možné prispôsobiť konkrétnym materiálom. BOSCH UniversalTemp zohľadňuje emisivitu povrchu v infračervenom meraní, vďaka čomu veľmi presne určí povrchovú teplotu daného materiálu. Nameraná teplota sa zobrazuje na podsvietenom displeji s dobre čitateľným bielym textom na čiernom pozadí. Napájanie bezkontaktného teplomera BOSCH UniversalTemp zabezpečujú dve AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia.Kľúčové vlastnosti bezkontaktného teplomera Bosch UniversalTempMeria povrchovú teplotu od -30 do 500 °CPrehľadný podsvietený displejTri režimy meraniaInfračervený merací lúčNízka hmotnosť teplomeru Bosch UniversalTemp – 220 gDve AA batérie v baleníJednoduché intuitívne ovládanie bezkontaktného teplomera Bosch UniversalTempPrehľadný podsvietený displejDigitálny teplomer BOSCH UniversalTemp je vybavený podsvieteným displejom. Vďaka bielemu textu na čiernom pozadí je veľmi dobre čitateľný a poskytne vám dokonalý prehľad o meraní. Digitálny teplomer BOSCH UniversalTemp meria teplotu v rozmedzí od -30 do 500 °C a vďaka nízkej hmotnosti je manipulácia s ním veľmi jednoduchá.Nastaviteľné režimy meraniaPri práci s digitálnym teplomerom BOSCH UniversalTemp si môžete vyberať z troch režimov merania, vďaka čomu sa vždy prispôsobí konkrétnym materiálom. Teplomer na meranie využíva infračervenú technológiu, takže veľmi presne určí povrchovú teplotu. Napájanie teplomeru BOSCH UniversalTemp sa vykonáva pomocou dvoch AA batérií.

 

Názov:
Bosch UniversalTemp termodetektor
Výrobca:
SKU:
AF371127518

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk