HLEDAT
MENU
BOSCH KSV36NWEP

BOSCH KSV36NWEP

BOSCH KSV36NWEP od tohto známeho výrobcu Bosch . Produkt je v súčasnosti k dispozícii za skvelú cenu. Kvalita zahŕňa celkovú trvanlivosť a spoľahlivosť tohto výrobku. BOSCH KSV36NWEP stojí teraz u nás 593.90 €

593.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Chladnička BOSCH KSV36NWEP:Chladnička bez mrazničky Bosch dokáže výhradne chladiť potraviny, jej výbava nezahŕňa mraziacu časť a preto je tiež úsporná na prevádzkové náklady. Ide o voľne stojací model, ktorý môžete rovno umiestniť do kuchyne bez nijakých väčších úprav interiéru. Pri umiestnení je nutné vziať do úvahy smer otvárania dvierok, pánty sú situované naľavo. Pri inštalácii nemusíte riešiť spôsob otvárania, pánty sú vsadené na ľavej strane, ale dvierka môžete podľa svojich možností obrátiť. Chladnička BOSCH KSV36NWEP sa radí do energetickej triedy E. Klimatickú triedu označuje skratka SN a T. Emisia hluku šíreného vzduchom je potom C. Najdôležitejšie parametre chladničky bez mrazničky BOSCH KSV36NWEP Vyhovuje energetickej triede E Chladnička poskytuje objem 346 l Mraznička s objemom 0 l Dizajn BOSCH KSV36NWEP zvýrazňuje biela farba Pánty môžete premiestniť podľa aktuálnych požiadaviek Čím ďalším vás zaujme chladnička Bosch? Pri vložení väčšieho množstva nových potravín vie chladnička rázne znížiť teplotu a veľmi rýchlo všetko dostatočne ochladiť. Disponuje tiež účinnou ventiláciou, ktorá pomáha dobre rozviesť teplotu a vylepšiť prevádzku. Absolútnou samozrejmosťou chladničky Bosch je dostatočné a úsporné LED svetlo, aby sa vám v nej potraviny hľadali čo najjednoduchšie. Rozmery a usporiadanie chladničky Bosch Chladiaca časť chladničky ponúka plných 346 l, priestor vystačí aj veľkým rodinám. Objem mraziacej časti predstavuje 0 l. Na uloženie a usporiadanie všetkého potrebného v nej nájdete 6 políc. Chladnička Bosch má hmotnosť 64,7 kg a jej rozmery predstavujú 60 × 186 × 65 cm.

 

Názov:
BOSCH KSV36NWEP
Výrobca:
SKU:
AF371155801

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1749
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk