HLEDAT
MENU
BOSCH GWX 18V-10 SC

BOSCH GWX 18V-10 SC

BOSCH GWX 18V-10 SC od tejto značky Bosch Professional je u nás momentálne k dispozícii za skvelú cenu. Tento výrobok je presne to, čo potrebujete. BOSCH GWX 18V-10 SC - tovar máme ted u nás za 513.90 €

513.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Uhlová brúska BOSCH GWX 18V-10 SC:GWX 18V-10 SCNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!čo je boschX-lock?X-LOCK je nový systém na výmenu príslušenstva k uhlovým brúskam jediným cvaknutím. Rozhranie upínacieho systému v tvare X umožňuje jednoduché prichytenie bez použitia nástrojov.SYSTÉMX-LOCK NA KAŽDÚ PRÁCU S uhlovOU brúskOuREZANIE KOVOV Rovné a prelomené rezacie kotúče na nehrdzavejúcu oceľ a kov.BRÚSENIE KOVOV Široký sortiment hrubovacích, lamelových a fibrových kotúčov pre všetky aplikácie.REZANIE DREVO/PLAST Vytvor si z uhlovej brúsky viacúčelové náradie vďaka kotúčom MultiWheel.REZANIE A VŔTANIE diamantovými nástrojmi Pre aplikácie na betón, keramiku a mramor.priama spätná väzba S integrovaným používateľským rozhraním dostanete presnú väzbu pri úprave a nastavení náradia.bezuhlíkovÝ MOTOR Tento typ motora zaistí uhlovej brúske BOSCH GWX 18V-10 SC vyšší výkon, dlhšiu životnosť a dlhšiu dobu chodu.PRIEMER KOTÚČA Kotúč uhlovej brúsky BOSCH má 125 mm.POČET OTÁČOK Uhlová brúska BOSCH GWX 18-V10 SC disponuje až 9 000 otáčkami za minútu. Rovnako si ale môžete nastaviť aj nižšiu hodnotu – 4 500 alebo 6 000.LI-ION BATÉRIA S Li-Ion batériou nedochádza k samovybíjaniu a nedisponuje žiadnym pamäťovým efektom.SIMPLY.EFFICIENT Získajte všetky potrebné informácie.AUTOMATICKÉ VYPNUTIE Uhlová brúska okamžite zastaví svoj chod, pokiaľ dôjde k náhlemu zablokovaniu kotúča.ZDOKONALENÁ OCHRANA Pretože na vás záleží, disponuje uhlová brúska BOSCH GWX 18V-10 SC funkciou, ktorá zaistí automatické vypnutie brúsky pri jej páde.ŠPECIÁLNY BRZDNÝ SYSTÉM Výpadok prúdu? S brzdným systémom X-BRAKE dôjde k rýchlejšiemu zastaveniu brúsky než so štandardným brzdným systémom.Ochrana pred opätovným zapnutím Ak dôjde k výpadku prúdu a jeho opätovnému zapnutiu, uhlová brúska BOSCH sa znova nezapne. Bude reagovať až na vašu úmyselnú aktiváciu, a tým predíde možnému zraneniu či poškodeniu.zvoľte optimálnu rýchlosť Uhlová brúska BOSCH vám umožní nastaviť si počet otáčok tak, aby ste sa plne prispôsobili danému materiálu.odolný ochranný kryt Pre vašu bezpečnosť disponuje brúska odolným krytom, ktorý vás ochráni aj v prípade prasknutého kotúča.PRAKTICKÉ Upínací systém už neprekáža pri práci s uhlovou brúskou. Plošné brúsenie je teraz ľahké a povrch nikdy nepoškriabete.KOMPATIBILNÉ Takmer každé príslušenstvo X-LOCK je vhodné aj pre štandardné uhlové brúsky. S viac ako 130 nástrojmi určite zvládnete každú prácu.Blesková výmenaVýmena príslušenstva pri uhlových brúskach BOSCH nebola nikdy jednoduchšia. Nie sú už potrebné žiadne ďalšie nástroje a vďaka zvukovému cvaknutiu vždy viete, že príslušenstvo je pevne pripojené k náradiu a môžete s kľudom začať pracovať.

 

Názov:
BOSCH GWX 18V-10 SC
SKU:
AF371129297
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
6699
produktov
1767
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk