HLEDAT
MENU
BOSCH GWX 17-125 S Professional

BOSCH GWX 17-125 S Professional

BOSCH GWX 17-125 S Professional od veľkej a známej značky Bosch Professional . Tovar u nás môžete získať za skvelú cenu. Získajte jedinečný výrobok za prijateľnú cenu. BOSCH GWX 17-125 S Professional výhodne za super cenu 202.90 €

202.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Uhlová brúska BOSCH GWX 17-125 S Professional:GWX 17-125 SNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!čo je boschX-lock?X-LOCK je nový systém na výmenu príslušenstva k uhlovým brúskam jediným cvaknutím. Rozhranie upínacieho systému v tvare X umožňuje jednoduché prichytenie bez použitia nástrojov.SYSTÉMX-LOCK NA KAŽDÚ PRÁCU S uhlovou brúskouREZANIE KOVOV Rovné a prelomené rezacie kotúče na nehrdzavejúcu oceľ a kov.BRÚSENIE KOVOV Široký sortiment hrubovacích, lamelových a fibrových kotúčov pre všetky aplikácie.REZANIE DREVO/PLAST Vytvor si z uhlovej brúsky viacúčelové náradie vďaka kotúčom MultiWheel.REZANIE A VŔTANIE diamantovými nástrojmi Pre aplikácie na betón, keramiku a mramor.stála rýchlosť Aj pod zaťažením dokáže uhlová brúska BOSCH udržať konštantné otáčky (vďaka elektronickej regulácii otáčok).priame chladenie Priame chladenie zabezpečí uhlovej brúske väčšiu životnosť a možnosť pracovať dlhší čas.odolný ochranný kryt Pre vašu bezpečnosť disponuje brúska odolným krytom, ktorý vás ochráni aj v prípade prasknutého kotúča.ochrana pred opätovným zapnutím Ak dôjde k výpadku prúdu a jeho opätovnému zapnutiu, uhlová brúska BOSCH sa znova nezapne. Bude reagovať až na vašu úmyselnú aktiváciu, a tým predíde možnému zraneniu či poškodeniu.ZVOĽTE OPTIMÁLNU RÝCHLOSŤ Uhlová brúska BOSCH vám umožní nastaviť si počet otáčok tak, aby ste sa plne prispôsobili danému materiálu.Práca s nízkymi vibráciami Rukoväť uhlovej brúsky je pogumovaná alebo vybavená penovou vrstvou, ktorá efektívne tlmí vibrácie.soft start Uhlová brúska BOSCH disponuje pozvoľným rozbehom.ochrana proti preťaženiu V prípade mimoriadneho zaťaženia sa uhlová brúska BOSCH automaticky vypne.AUTOMATICKÉ VYPNUTIE Uhlová brúska okamžite zastaví svoj chod, pokiaľ dôjde k náhlemu zablokovaniu kotúča.PRAKTICKÉ Upínací systém už neprekáža pri práci s uhlovou brúskou. Plošné brúsenie je teraz ľahké a povrch nikdy nepoškriabete.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!KOMPATIBILNÉ Takmer každé príslušenstvo X-LOCK je vhodné aj pre štandardné uhlové brúsky. S viac ako 130 nástrojmi určite zvládnete každú prácu.Blesková výmenaVýmena príslušenstva pri uhlových brúskach BOSCH nebola nikdy jednoduchšia. Nie sú už potrebné žiadne ďalšie nástroje a vďaka zvukovému cvaknutiu vždy viete, že príslušenstvo je pevne pripojené k náradiu a môžete s kľudom začať pracovať.

 

Názov:
BOSCH GWX 17-125 S Professional
SKU:
AF371129971

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk