BOSCH GWX 14-125

BOSCH GWX 14-125

BOSCH GWX 14-125 od veľkej značky Bosch Professional je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Získajte nové a kvalitné produkty za skvelú cenu. BOSCH GWX 14-125 cenovo vychádza na 129.90 €

129.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Uhlová brúska BOSCH GWX 14-125:GWX 14-125Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!čo je boschX-lock?X-LOCK je nový systém na výmenu príslušenstva k uhlovým brúskam jediným cvaknutím. Rozhranie upínacieho systému v tvare X umožňuje jednoduché prichytenie bez použitia nástrojov.SYSTÉMX-LOCK NA KAŽDÚ PRÁCU S uhlovou brúskouREZANIE KOVOV Rovné a prelomené rezacie kotúče na nehrdzavejúcu oceľ a kov.BRÚSENIE KOVOV Široký sortiment hrubovacích, lamelových a fibrových kotúčov pre všetky aplikácie.REZANIE DREVO/PLAST Vytvor si z uhlovej brúsky viacúčelové náradie vďaka kotúčom MultiWheel.REZANIE A VŔTANIE diamantovými nástrojmi Pre aplikácie na betón, keramiku a mramor.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!ODOLNÝ OCHRANNÝ KRYT Pre vašu bezpečnosť disponuje brúska odolným krytom, ktorý vás ochráni aj v prípade prasknutého kotúča.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!PRIAME CHLADENIE Priame chladenie zabezpečí uhlovej brúske väčšiu životnosť a možnosť pracovať dlhší čas.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!STÁLA RÝCHLOSŤ Aj pod zaťažením dokáže uhlová brúska BOSCH udržať konštantné otáčky (vďaka elektronickej regulácii otáčok).Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!SOFT START Uhlová brúska BOSCH disponuje pozvoľným rozbehom.PRAKTICKÉ Upínací systém už neprekáža pri práci s uhlovou brúskou. Plošné brúsenie je teraz ľahké a povrch nikdy nepoškriabete.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!KOMPATIBILNÉ Takmer každé príslušenstvo X-LOCK je vhodné aj pre štandardné uhlové brúsky. S viac ako 130 nástrojmi určite zvládnete každú prácu.Blesková výmenaVýmena príslušenstva pri uhlových brúskach BOSCH nebola nikdy jednoduchšia. Nie sú už potrebné žiadne ďalšie nástroje a vďaka zvukovému cvaknutiu vždy viete, že príslušenstvo je pevne pripojené k náradiu a môžete s kľudom začať pracovať.

 

Názov:
BOSCH GWX 14-125
SKU:
AF843990247
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
55233
produktov
3207
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk