Bosch GCL 2-50 C L-Boxx CC Professional

Bosch GCL 2-50 C L-Boxx CC Professional

Bosch GCL 2-50 C L-Boxx CC Professional od našej známej značky Bosch Professional je teraz k dispozícii za skvelú cenu. Získajte kvalitný výrobok online a nestojte v rade v predajni. Bosch GCL 2-50 C L-Boxx CC Professional - cena 254.90 €

254.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Krížový laser Bosch GCL 2-50 C L-Boxx CC Professional:Chcete zavesiť skrinky, police alebo vymeriavate plochu na založenie kachličiek? Na precízne vymedzenie dokonalej roviny vám poslúži krížový laserový zameriavač Bosch Professional. Využijete ho na vnútorné aj vonkajšie priestory. Lasery je schopný premietnuť vodorovne v rozsahu 360° a tiež zvisle v rozmedzí 360° do vzdialenosti až 20 m. Z pohľadu bezpečnosti práce je tento krížový laser zaradený do triedy 2. Krížový laserový zameriavač potrebuje na svoju činnosť jednu 4 batérie typu 1,5 V LR6 (AA). Batérie je potrebné dokúpiť. V balení sa spolu s výrobkom nachádza taška, otočný držiak, ochranné puzdro, prijímač a univerzálny držiak. Hmotnosť krížového laserového zameriavača Bosch Professional dosahuje 0,6 kg. Kľúčové vlastnosti krížového laserového zameriavača Bosch GCL 2-50 C L-Boxx CC Professional Na vymeranie dokonalej roviny vám pomôže krížový laserový zameriavač Bosch Professional Je pripravený na vnútorné aj vonkajšie priestory Zobrazuje lasery vodorovne aj zvisle Dosiahne do maximálnej vzdialenosti 20 m Nivelácia sa pýši presnosťou 0,3 mm/m a rozsahom 4° Červený krížový laser využijete na rýchle meranie Krížový laserový zameriavač vie v jednom momente zobraziť 2 roviny S certifikátom stupňa krytia IP54 Môžeme ho zaradiť do triedy bezpečnosti 2 Krížový laserový zameriavač na svoju prevádzku vyžaduje 4 batérie typu 1,5 V LR6 (AA) V balení sa spolu s prístrojom nachádza: taška, otočný držiak, ochranné puzdro, prijímač a univerzálny držiak Krížový laserový zameriavač Bosch Professional váži 0,6 kg Krížový laserový zameriavač Bosch Professional vás určite poteší svojimi funkciami Krížový laserový zameriavač Bosch Professional je vybavený vstavanou samoniveláciou, ktorá sama nastaví sklon merania tak, aby zodpovedal dokonalej rovine. Prostredníctvom nivelácie s presnosťou 0,3 mm/m a rozsahom 4° sa lúč vie v priebehu krátkeho času nastaviť do presnej polohy, a vy môžete ihneď začať s prácou. Červený krížový laser Bosch Professional vám bude pomáhať predovšetkým pri rýchlych nivelačných a vyrovnávacích prácach. Krížový laser je schopný súčasne premietnuť až 2 roviny. Ponúka vám vysokú odolnosť voči vode a prachu, ktorá má stupeň krytia IP54.

 

Názov:
Bosch GCL 2-50 C L-Boxx CC Professional
SKU:
AF797456446
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
38206
produktov
3207
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk