HLEDAT
MENU
Bosch AdvancedLevel 360 Basic

Bosch AdvancedLevel 360 Basic

Bosch AdvancedLevel 360 Basic od výrobcu s dlhou históriou Bosch je u nás teraz k dispozícii za bezkonkurenčnú cenu. Sme internetový obchod s rozsiahlou ponukou tovaru za skvelé ceny. Bosch AdvancedLevel 360 Basic za super cenu 188.90 €

188.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Krížový laser Bosch AdvancedLevel 360 Basic:Krížový laser Bosch AdvancedLevel 360 je ideálny nástrojom na niveláciu a pravouhlé zarovnávanie. Vďaka premietaniu 360° laserovej horizontálnej čiary a vertikálnej čiary je zaistená dokonalá presnosť práce. Na jednoduché a precízne zarovnanie do pravého uhla je k dispozícii druhá vertikálna laserová línia pod uhlom 90°, pričom o rýchly prenos sa stará referenčný kríž na strope s kolmým bodom. Vďaka zelenej farbe lasera je zaistená až štyrikrát vyššia viditeľnosť, než ako v prípade použitia červeného lasera. Či sa chystáte zarovnávať nábytok, vešať osvetlenie alebo inštalovať sadrokartónové steny, s krížovým laserom Bosch AdvancedLevel 360 vždy dosiahnete dokonalé výsledky.Kľúčové vlastnosti krížového lasera Bosch AdvancedLevel 360Dokonalá viditeľnosť aj za jasného svetlaJednoduché a rýchle získanie údajov na niveláciu, pravé uhly a prenosyRoztvárací uhol až 120° zaistí dlhé čiary aj na krátku vzdialenosťZelený lúč je až štyrikrát viditeľnejší ako lúč červenýPresné meranie vďaka 360° horizontálnej čiary, dvoch vertikálnych čiar a spodnému kolmému boduUhol rozovretia 120° pre dlhé laserové čiary aj na krátku pracovnú vzdialenosťBosch AdvancedLevel 360 má dokonalú presnosť merania ± 0,4 mm/m360° vyrovnávanieS krížovým laserom Bosch AdvancedLevel 360 dosiahnete 360° vyrovnanie v celej miestnosti, čo zaručí ideálne podmienky na presnú prácu.Dobre viditeľný lúčKrížový laser Bosch AdvancedLevel 360 disponuje zeleným lúčom, ktorý je výrazne lepšie viditeľný ako lúč červený.Bosch AdvancedLevel 360 umožní použitie za jasného svetlaKrížový laser Bosch AdvancedLevel 360 vyniká jednoduchým použitím aj za jasného svetla, takže ho možno bez problémov používať kedykoľvek počas dňa.Vysoká presnosť meraniaKrížový laser Bosch AdvancedLevel 360 ponúka dokonalú presnosť v každej situácii, takže vám výrazne uľahčí prácu. Maximálna odchýlka je ± 0,4 mm/m.Uhlopriečne čiaryVďaka krížovému laseru Bosch AdvancedLevel 360 môžete bez problému využiť aj uhlopriečne laserové čiary na meranie šikmých plôch.Jednoduchá práca s laserom Bosch AdvancedLevel 360Krížový laser Bosch AdvancedLevel 360 vyniká veľmi jednoduchým použitím, vďaka čomu vám ľahko a rýchlo zaručí dokonalé výsledky.

 

Názov:
Bosch AdvancedLevel 360 Basic
SKU:
AF371128477

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
39731
produktov
1763
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk