Asustor Lockerstor 10-AS6510T

Asustor Lockerstor 10-AS6510T

Asustor Lockerstor 10-AS6510T od dodávateľa s dobrou povesťou ASUSTOR je u nás teraz k dispozícii za bezkonkurenčnú cenu. Neváhajte, tovar nemusí byť čoskoro na sklade. Asustor Lockerstor 10-AS6510T - nakúpite u nás teraz za 1299 €

1299 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

NAS Asustor Lockerstor 10-AS6510T: Osemdiskové inteligentné dátové úložisko Asustor Lockerstor 10-AS6510T Kvalitné diskové úložisko už neodmysliteľne patrí medzi štandardné vybavenie v ľubovoľne veľkých firmách. Máme pre vás prichystaný NAS server Asustor Lockerstor 10-AS6510T, ktorý exceluje nielen ovládacím rozhraním, ale predovšetkým po stránke výkonu. Už v základe totiž obsahuje dva LAN porty s podporou 10 GbE a ďalšie dva štandardu 2.5 GbE. Ohromujúca rýchlosť Potrebujete maximálny dostupný výkon na ukladanie mnohých TB dát? Využite obidva 10 GbE LAN porty, čím sa dostanete až na 20 GB rýchlosť. Samozrejme je však nutné mať kompatibilný switch a dostatočne kvalitnú kabeláž. Sekvenčné čítanie a zápis sa potom pohybujú na úrovni 2 348 MB/s a 1 040 MB/s. Kapacita až 288 TB s rozširujúcou jednotkouMaximálna hrubá interná kapacita sa pohybuje na úrovni 160 TB. Ak však potrebujete ešte viac, tak stačí prikúpiť rozširujúcu jednotku a dostanete sa až na celkovú kapacitu 288 TB. Spoľahlivosť 24/7Modelový rad Lockerstor bol navrhnutý na používanie v režime 24/7. To je možné len vďaka optimálne vykonanému chladeniu vnútorných súčastí. Úložisko je navyše vzhľadom na vysoký výkon energeticky nenáročné, pretože spotreba dosahuje len na 66 W pri zaťažení. Kamerový systémSpoločne s úložiskom získate zadarmo aj 4 kamerové licencie. Kompatibilita je zaručená v rámci až 700 rôznych modelov IP kamier. Komplexné zálohovanie NAS Asustor vám po krátkom nastavení obstará kompletné zálohovanie dôležitých dát z počítačov a notebookov. Zvládne sa však pripojiť ku cloudovým službám vrátane Amazon S3, ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive, OneDrive a mnohým ďalším. Prístup k dátam odkiaľkoľvekVýrobca k NAS poskytuje celý rad aplikácií, vďaka ktorým budete mať do úložiska prístup pokojne aj z dovolenky v zahraničí. Rozširujúce funkciePotenciál diskového úložiska zvyšuje vlastný operačný systém Asustor Data Master (ADM). V App Central máte niekoľko možností, ako nájsť vašu obľúbenú aplikáciu. Aplikácie môžete vyhľadať pomocou kľúčových slov alebo ich zobraziť podľa kategórie, popularity, odporúčania a ďalších filtrov. S podporou viacerých jazykov môžete vyhľadávať aplikácie v češtine. Ochrana proti RansomwareZariadenie NAS Asustor je schopné vás ochrániť pred útokom ransomware. Vďaka Snapshot Center a Btrfs poskytuje efektívne snímky pre jednoduché obnovenie stratených dát.

 

Názov:
Asustor Lockerstor 10-AS6510T
Výrobca:
SKU:
AF821376778
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke Vašeuroobchod.sk si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť, dielňu alebo športové vybavenie. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na Vašeuroobchod.sk. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
38206
produktov
3207
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vašeuroobchod.sk